wybór kotła - Piecbud

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 czerwca 2013, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę zakupić nowy kocioł i polecono mi firmę Piecbud - może ktoś ich zna? Jeśli tak, to bardzo proszę o opinię jak sprawują się W PRAKTYCE ich kotły i jak są wykonane? Jak z żywotnością, awaryjnością? Jednak to zakup na lata i wolałbym nie wyrzucić pieniedzy w błoto...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2013, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł z Piecbudu, KJ G - spisuje się dobrze 2 sezon - solidnie wykonany, osobiście do tej pory nie miałem żadnej awarii. Kocioł jest własciwie bezobslugowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2013, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Piecbud robi bardzo dobre kotły, tutaj, gdzie mieszkam, sporo znajomych posiada kotły tej firmy i wszystko jest ok, jeszcze się nie zdarzyło, żebym usłyszał, że ktoś narzeka. Sam mam model KJ MP i żadnych problemów ani z elektroniką, ani z podajnikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam bdb doświadczenia z tą firmą - produkują naprawdę dobre jakościowo kotły CO, mam od nich piec już kupę czasu, a dalej dobrze działa. No i można jechać zobaczyć kotły, a nie kupować w ciemno.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2013, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem ostatecznie model KJ G, trochę o nim poczytałem, dobre opinie itd. Spisuje się ja na razie bdb, nie mam się do czego przyczepić. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2013, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór kotłów w atrakcyjnych cenach znajdziecie również na stronie www.Kociol.net fachowa obsługa i kompleksowa pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2013, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja kupiłam piec w firmie Kołton i jestem bardzo zadowolona, mają szeroki wybór kotłów najwyższej jakości. Kupiłam piec na ekogroszek i po zeszłorocznym sezonie widzę spore oszczędności. Mogę polecić takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaki dokładnie model kupiłaś??

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zamówiłem kocioł z tej firmy końcem sierpnia, jakiś czas już go użytkuję i jak na razie się sprawdza, a dom wcale niemały, bo do ogrzania ~350mkw. co mi się podoba, to że ma można spalać prawie wszystko, zawsze jakaś alternatywa. no i mają kocioł tego producenta, Piecbudu, moi rodzice, ani razu nie widział serwisu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobry polski producent, od 74 roku na rynku, a to coś znaczy, jak teraz firmy padają jedna za drugą. Piec od nich mam w moim rodzinnym domu już kupę lat i wszystko gra.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >