wybór kotła - Piecbud

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸

4 grudnia 2015, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ekspert85 napisał: Ja jakis czas temu montowałem u siebie kocioł Viessmanna
http://www.viessmann.poznan.pl/ Jestem bardzo zadowolony,
kolega mi polecal, poczatkowo nie byłem przekonany ale
musze przyznac ze swietnie spelnia swoja funkcje i jest
oszczędny


A jak przygotowujesz ciepłą wodę? Też kotła? A może elektrycznie?
Możesz też pomyśleć o kolejnym urządzeniu viessmann, by rozszerzyć swój system grzewczy - pompa ciepła do cwu (ja polecam nowość vitocal 060A).

Również jest tania w eksploatacji i bardzo wygodna dzieki kilku programom pracy i możliwości współpracy z istniejącym systemem grzewczym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To ciekawy pomysł,tylko podaj jak kształtują się wtedy koszty oraz jak długo się potem amortyzują,to w sumie najważniejsza kwestia. Co do wyboru konkretnego modelu kotła,to polecam zajrzeć na www.Elando.pl gdzie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

gdybyś potrzebował nóżek do kotła c.o. to polecam firmę www.dulawa.eu,która zajmuje się produkcją i przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz trwają styczniowe rabaty i promocje,więc dobrej jakości kocioł można znaleźć w niższej cenie,warto zacząć poszukiwania od www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już do nas na Elando.pl ? Bo cały czas mamy rabaty i promocje,więc szkoda byłoby to przegapić,zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2017, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wybrać piec gazowy od sprawdzonej firmy, chociaż w razie potrzeby są jeszcze www.naprawy-gazowe.pl z Częstochowy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2017, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Może autor nie ma potrzeby wybierać pieca gazowego o czym zresztą pisze w pierwszym poście, a sam wybór ma naprawdę szeroki i uzależniony jest od kilku czynników, w tym budżetu czy metrażu powierzchni do pogrzania. Teraz na stronie Kotly-Kowalew.pl mamy kilka promocji na wybrane modele kotłów, może znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązań jest wiele, dlatego należy ustalić przede wszystkim potrzeby i stan ocieplenia budynku, który moim zdaniem jest kluczowy. Ja jestem zwolennikiem rozwiązań eko, dlatego przy wyborze kotła c.o. starałem się zwrócić szczególną uwagę na ekologię. Teść polecił mi kupno tego modelu - http://www.kamen.com.pl/produkty/kotly-5-klas a/kamen-eko-komfort/ i po krótkich przemyśleniach zdecydowałem się na zakup. Korzystam z tego pieca od pół roku i jestem mega zadowolony z wyboru. Zarówno w kwestii wydajności jak i jakości ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, warto tutaj sprecyzować kilka kwestii jak stopień izolacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz określić całkowitą powierzchnie grzewczą, dopiero wtedy będzie można doradzić coś więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zainteresować się również kotłami z Pleszewa, które zbierają bardzo dobre opinie odnośnie bezawaryjności czy wydajności, zerknij na
www.Kotly-Oksana.pl gdzie będziemy w stanie doradzić odpowiedni model.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 255

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >