wykończenie schodów światłem

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 listopada 2011, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak byście oświetlili inaczej schody niż diodami LED? Tak ja wiem że to jest najszybszy sposób ale ja tak bardzo bym chciała żeby moje schody były w naprawdę oryginalny sposób oświetlone, lubię design i świecidełka chyba jak każda kobieta ... no ale nie znam się na oświetleniu :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No inaczej... yyy teraz mnie zażyłaś tym pytaniem :D Zdałem sobie sprawe że Ledy zaczynają już się dostawać wszędzie w każdy kąt naszego mieszkania :D no ale możesz przecież zrobić jakieś zabudowy:


Co do oświetlania schodów to szału nie ma wszystko na jedno kopyto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Inaczej nie widze sensu, po co masz sie męczyc z innymi światłami skoro oświetlenie led jest proste w instalacji i szybkie a do tego jak się dobrze wykona to efekty są powalające! ja bym sie zastanowił na twoim miejscu przy okazji zaoszczędzisz pieniądze i czas, nie ma sensu robic wszystkiego dla lansu to ty mieszkasz w mieszkaniu nie sąsiad

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2011, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja Ledy = oszczędność kasy; oszczędność czasu tak więc nie masz co wymyślać tak jak już ktoś wcześniej zdążył powiedzieć najlepsze rozwiązania to te najprostsze rozwiązania

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2011, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co wykańczać schody światłem jak można zamontować schody świetlne.
To wygląda znacznie lepiej niż punktowe doświetlanie





takie bajeranckie schody znalazłem na favore.pl

http://www.favore.pl/143319_schody-balustrady -stopnie-projekty-0zl-lodz-poznan-cala-polska-lodzkie.html
Niestety nie wiem jaka cena.

Ten post był edytowany przez Budowlaniec24 dnia: 9 grudnia 2011, 15:47
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2012, 01:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Najładniej oświetlić t-oled to chyba bezkonkurencyjne oświetlenie .Wyślij mi swój adres to Ci wyślę pare fotek jak to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2012, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

toxiclucek@hotmail.com

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2013, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwazam, że oświetlenie schodów za pomocą taśmy Led to dobry pomysł. Są łatwe w użyciu, ponieważ na odwrocie posiadają taśmę klejącą ułatwiającą montaż.W montażu pasków ledowych mogą pomóc nam profile. Są one w w takich kształtach, które zasłaniają samo źródło światła LED, kierując je na eksponowany obiekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2013, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem za oświetleniem schodów ledami, albo za pomocą taśm ( podświetlając każdy ze stopni), albo wykorzystując żarówki led - punktowo w ścianie. Efekt jednego i drugiego będzie rewelacyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Taśmy led to obecnie najprostsze rozwiazanie w tym zakresie i dają bardzo dobre efekty.
Wystarczy sobie zerknąć na zdjęcie poniżej. Tak więc jestem zdania,że nie ma po co obecnie wydziwiać .
W sklepach stacjonarnych może być problem z kupieniem ich w dobrej cenie jednak te internetowe mają spory wybór:
http://www.perfektmarket.pl/tasma-led-ciepla- 30-smd-5050-ip20-1m-id-53.html
Sam zamawiałem jakiś czas temu tutaj.

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 18 maja 2015, 16:02
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >