wykop pod fundamenty

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 marca 2007, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam zamiar sam wykonać wykop pod fundament jednak jestem pełen obaw ponieważ budynek będzie usytuowany obok już istniejącego. Budynek który już stoi jest z lat 40-tych i z tego co się orientuje jest posadowiony na fundamencie który ma 40 centymetrów :shock: , ja muszę zejść dużo niżej i tu moje pytanie, jak zabezpieczyć sciane istniejącego budynku żeby podczas robienia wykopu ta ściana sie nie zawaliła :?:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2007, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Napisz prosze w jakiej odleglosci bedzie nowy fundament od starego no i jaka jest grunt na tej dzialce

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2019, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tym również powinny zajmować się firmy z dużym doświadczeniem aby jednak wszystko było dopięte na ostatni guzik i później nie było konieczności poprawek.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2019, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w województwie łódzkim i rozglądacie się za odpowiednią firmą zajmującą się robotami ziemnymi to skontaktujcie się z http://niwelkop.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że działają szybko i dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2019, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie wykopu pod fundamenty najlepiej zostawić profesjonalnej firmie, która się tym zajmuje. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, której można to powierzyć to skontaktujcie się z www.uslugiminikoparkalodz.pl Ich siedziba znajduje się w Łodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2019, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianej firmy http://niwelkop.pl/ i jestem z nich zadowolony. Działają bardzo sprawnie, dokładnie i przede wszystkim mają dobre ceny za usług. Polecam ich wszystkim z województwa łódzkiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2019, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie numerem jeden jest firma Sunward. Ich oferta jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja sam korzystałem z minikoparki i jestem zachwycony!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa zachodniopomorskiego, które rozglądają się za odpowiednią firmą wykonującą wykopu pod fundamenty polecam skontaktować się z www.robotyziemneladniak.pl Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2019, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Fundamenty najlepiej zabezpieczyć tzw folią fundamentową. Ale nie robiłbym tego sam. Najlepiej zaufać profesjonalistom i zamówić jakąś porządną ekipe budowlaną.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2019, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie tego typu wykopów zdecydowaliśmy się powierzyć zaufanej ekipie. Zadanie te zrealizowali dla nas https://www.uti-eko.pl/ Nie ulega wątpliwości, iż było te zadanie wykonane fachowo i należycie. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty i ich ważność Liczba postów: 9 Grupa: Robimy fund... Walduli :) Bardzo sie ciesze, że wspolnymi siłami udało sie pomóc :) Gratuluje zakupu i zycze samych slonecznych i ciepłych na budowie :wink: Pozdrawiam
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >