wymiana okien

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

19 stycznia 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od domu. Zależy jakie okna będą pasowac do elewacji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2016, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To jedna sprawa, natomiast wg mnie warto poszukać w dobrych sklepach internetowych oraz firmach które właśnie w tym się specjalizują. Tutaj w szczególności zapraszam na DomyHeban.pl gdzie znajdziecie miła i fachowa pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2016, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

warto pomyśleć o jakichś gościach, co to zrobią za Ciebie. Chyba, że masz czas i nie robi to dla Ciebie różnicy. Szczególnie tyczy się to kobiet, ponieważ wymiana takich okien wcale nie jest taka łatwa, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2016, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak masz czas to może próbować. Ja bym kogoś wynajął

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2016, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Franek71 napisał: Polecam Okna Konieczny, tutaj zejdziesz ich stronę : http://www.oknowro.pl/ ja u nich
zamówiłem okna do całego,i jestem zadowolony z
realizacji.


ja mam od nich i srendio jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jakoś nie byłam zadowolona
________
pediatra

Ten post był edytowany przez stachu213 dnia: 14 sierpnia 2017, 20:05
Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna to sprawa skomplikowana, ich wybór zależy od bardzo wielu czynników. Od tego jaki posiada się dom czy mieszkanie po to jakiego typu mają być to okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy ma okna aluminiowe z alumex-a http://www.alumex.pl/. Moim zdaniem to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja okna aluminiowe zamawiałem na www.wesa.pl Zajmują się między innymi produkcją okien aluminiowych. Okna są bardzo trwałe i szczelne. Polecam skorzystanie z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do okien to warto skontaktować się z kimś, kto się na tym zna i bezpośrednio dopasować okna do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >