wyposażenie biura

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

4 kwietnia 2019, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wyposażenia wszelkich przestrzeni biurowych zawsze kieruje się funkcjonalnością danych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2019, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik oollyy1 napisał:
Właśnie też mam takie zdanie i dlatego szukam ciekawych
rozwiązań, które się sprawdzą w biurze. Trafiłam na
ofertę wielofunkcyjnego urządzenia od producenta Sharp,
które działa jako drukarka, skaner i wiele innych rzeczy i
zastanawiam się czy to nie lepsze rozwiązanie?


Jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie i jeżeli masz dużej ilości druku możesz się zapytać czy możesz wynajmować takie urządzenie zamiast je kupować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2019, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już są wszystkie meble i ekspres do kawy, warto pomyśleć o dobrym komputerze, który teraz jest podstawą. Osobiście polecam Macbook Air 13 - w playu wzięliśmy go ostatnio właśnie na firmę i chwalimy sobie nieziemsko. Biurowo rewelacyjny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2019, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wszelkich artykułów do wyposażenia biura, to zdecydowanie warto poszukać ich w sklepach internetowych gdzie znajdziemy największy wybór, plus do tego niższe ceny. Szczególnie teraz w okresie wiosennych promocji i rabatów.


MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2019, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do zachwycającej jakości i rozsądnych cen to chyba żaden sklep nie może się równać z superwnetrze.pl. Urządziliśmy z nimi dom i dwa biura. Praktycznie wszystko można u nich dostać. Teraz kończymy urządzanie kolejnego oddziały i czekamy juz tylko na dowiezienie nam krzeseł o których wstyd się przyznać ale po prosty zapomnieliśmy. Jednak nic straconego bo okazało się, że w między czasie weszły fajne nowości i zamówiliśmy https://www.superwnetrze.pl/krzeslo-king-home-eames-dsw-czar ne,t39333.html a jak widać jest jeszcze na nie rabacik, zawsze to jakaś oszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2019, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Miłośnicy minimalizmu mogą stworzyć biuro, poprzez zamontowanie w kącie pomieszczenia blatu, który stanowił będzie biurko. Dokupiłbym do niego obracane krzesło, z białym siedziskiem i oparciem, na 4 drewnianych nogach. Ściany i podłogi powinny być w szarej tonacji.

fot. grzejnik Solius

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2019, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze, że nasze biuro nie wymaga jeszcze wiekszych zmian. Na razie wszysko świetnie się trzyma i sprawuje. jedyny problem to nasz stary juz ekspres, który zaczyna nam szwankować i niestety ale mus kupić nowy. Zastanawiamy sie jeszcze ale naszą uwagę przykuł https://www.superwnetrze.pl/ekspres-kolbowy-the-barista-expr ess-sage-ses875bss-srebrny,t200424.html. Świetnie by sie nadał dla nas jest niedrogi, a patrząc po opiniach to sprzęt jest raczej ok i wart zakupu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2019, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby zachować czystość podłogi w biurze będziesz musiał zainwestować w dobrej jakości wycieraczki. Ja do swojego zakładu zamawiałem je z www.wycieraczki.info. Posiadają w swojej ofercie m.in. kratki stalowe, wycieraczki zewnętrzne i wewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2019, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

a co myślicie o inteligentnym lustrze? Więcej info na http://sonte-poland.pl/inteligentne-lustra.html

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2023, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W biurze przydadzą się na pewno dobrej jakości listwy antyprzepięciowe, polecam te polskiej marki Lanberg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 382

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >