wyspa kuchenna

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 listopada 2011, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie do Pani, otóż chcialabym zrobic wyspe w kuchni ale nie mam pojecia czy bedzie ok jesli mam kuchnie o wymiarach 12m2 nie jest to czasami za mala powierzchnia? jezeli tak to co Pani poleca w zamian wyspy?

Ten post był edytowany przez miniaturka dnia: 3 listopada 2011, 13:07
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda nie jestem specjalistką w tej dziedzinie ale wiem że na wyspę Twoja kuchnia jest zdecydowanie za mała ... na taką wyspę kuchnia będzie najlepsza o wymiarach 20 m2 bo inaczej ni ma sensu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

co racja to racja :) wyspa pięknie się prezentuje w dużych domach z dużymi kuchniami, a tak ogólnie to nie ma co z motyką na słońce się wystawiać ...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyspa kuchenna taki szał jest na to że to nieporozumienie ja nie wiem co takiego fascynującego w tym jest! na mnie szału nie robi wolę przestronną zamkniętą kuchnie, nikt na ręce nie patrzy, ja musze widzieć ze salon i kuchnia to oddzielne pokoje a nie tak wszystko w jednym

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że to zależy tak naprawdę od tego czy nasza kuchnia będzie bardzo często wykorzystywana czy raczej tak od czasu do czasu. Osobiście wolę oddzielne pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2013, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie wymieniam wszystkie meble kuchenne i właśnie się zastanawiam nad wyspą, troche mi sie to kojarzy z takim typowym amerykańskim stylem który wcale nie jest taki zły, czy ktoś zna dobrą firme, która wykonuje takie realizacje?

Ten post był edytowany przez Wojtek45 dnia: 22 sierpnia 2013, 11:35
Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia moim zdaniem troszkę za mała żeby bawić się w robienie wyspy, nie potrzebnie "zagracisz" sobie pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie kuchnia powyżej 20 m2 bo inaczej zagraci ja wyspa i bedzie mało funkcjonalna..

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi najbardziej podobają się meble ikea - nie zgadzam sie z opiniami ze są słabej jakości czy wykonania :) szkoda ze nie maja sklepu internetowego, ale zawsze mozna skorzystac z firmy, ktora zrobi zakupy za nas i dowiezie do domu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyspa tylko do dużej kuchni;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też