zakup rusztowania

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 października 2007, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakiej firmie najlepiej kupować rusztowania typu Plattec? Najbardziej jesteśmy zainteresowani firmami z okolic Krakowa. Znalezliśmy firmę oddającą rusztowania w leasing www.monter-rusztowania.pl Rusztowania jednak sprzedają najczęściej dużym firmom i to dla takich gigantów skierowana jest ich oferta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2009, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To na co radzę zwrócić uwagę to żeby wybrać firmę która podaje wszystkie elementy w ofercie. Uważaj bo czesto jest tak że oni piszą że m2 kosztuje 55zł a potem sie okazuje że to jakies okrojone rusztowanie jeszcze na dodatek jakis badziew lakierowany i na dodatek używany. sam kiedys sie tak naciołem i było sporo problemów żeby się z tego potem wykręcić.
Polecam ci firmę get oni sa z Opola ale rozwożą po całej Polsce wiec i do ciebie wyślą gdziekolwiek jesteś. ich strona: www.get-poland.com.
Kupiłem u nich i nie było problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2009, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przedmiotem aukcji jest NOWE rusztowanie ramowe
typ Plettac, stalowe, ocynkowane.
RUSZTOWANIA SĄ POLSKIEGO PRODUCENTA .POSIADAJĄ DOKUMENTACJE TECHNICZNĄ.
szerokość robocza 0,70m
rusztowanie jest dopasowane wymiarowo do systemu Plettac
podesty stalowe ocynkowane
podesty drewniane impregnowane
dopuszczalne obciążenie: 2kN/m2
Cena netto podanego niżej zestawu 28'439,60 zł
Brutto 34'696,31 zł Cena za m² 53,11 zł
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
7.00-17.00
sobota od 8.00-13:00

Biuro:
tel. 071-315-41-40
biuro@dimn-rusztowania.pl
Sprzedaż:
tel. 071-315-41-40
tel. kom. 0508-455-008
fax 071-315-40-18
j.telka@dimn.pl
Wynajem:
tel. 071-315-41-40
tel. kom. 0513-165-771
fax 071-315-40-18
b.lukowicz@dimn.pl
Adres magazynu
DiMN Dariusz Telka
Byków 19b
55-095 Mirków
http://allegro.pl/item796283471_rusztowania_rusztowanie_typ_ plettac_okazyjna_cena.html

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.Jesli jest ktos zainteresowany zakupe, rusztowań plettac i libero to moge załatwić nowe rusztowania w bardzo dobrej cenie oraz transport w całej polsce,oczywiscie z fakturą.
tel.728-170-391

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem lub wynajmem rusztowania na terenie Krakowa i nie tylko lub ma wszelkie inne pytania związane z rusztowaniami proszę pisać pod adres sprzedaz@gbgroup.com.pl lub zadzwonić lub napisać pod numer +48 505 041 543,a na pewno uzyskają Państwo pomoc i wszelkie niezbędne informacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2010, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto korzystać z serwisów o0 tematyce budowlanej, które umożliwiają sprzedaż i kupno materiałów, maszyn budowlanych i innych przydatnych rzeczy. Na przykład www.eurobudowa.pl/gielda
można zaoszczędzić

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem rusztowanie aluminiowe w Leroy Merlin. Nie było drogie i służy już drugi rok. Teraz mam zamiar kupić taką drabinę przegubową z platformą do drobnych prac wykończeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja prowadzę firmę budowlaną od 6,5 lat i od 5 lat dokupuję rusztowania w firmie w Brzeziu od producenta, to jest pod Krakowem, staram sie poszerzac dzialalnosc na inne miasta i jak kupuje to kupuję teraz stale model gbg p70 plettac, ale mam też od nich elementy layhera bo od niego zaczynalem i tylko u nich wtedy znalazlem od reki elementy jak chcialem dokupic,no a teraz przeszedlem na gbg plettac bo jest tanszy, a jakością nie odbiega od tamtego, jest wytrzymaly, bardzo latwy w montazu, poręcze i stezenia montowane bez uzycia narzedzi, rusztowanie jest stabilne bo mocowane na bolce, sa ocynkowe ogniowo przez co jest male ryzyko korozji wiec ja Ci polecam żebys tam zobaczyl bo sprawdzone

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2011, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie.
Jeśli interesują Was rusztowania kupno lub wynajem wszystkie typy najtańsze na rynku... To dzwońcie 724919014
Działamy na terenie całego kraju i nie tylko!!!
pozdr.
Mariusz

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Podnośniki - https://mipromet.pl/produkty/wciagniki-p odnosniki i inny tego typu sprzęt można też kupić po prostu online, bardzo dobrej jakości i ceny też całkie...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >