zawory

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 listopada 2015, 07:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jakiej firmy zawory zwrotne, grzybkowe polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2016, 03:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nigdy nie miałem problemów z armaturą przemysłową od www.klimos.pl, więc myślę, że tam znajdziesz potrzebne zawory. Korzystałem od nich z zaworów kulowych i złączek. Każdy produkt był naprawdę wysokiej jakości i ja jako klient jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2016, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz zawór Danfoss-cosla typ 402 dostępny na stronie z armaturą przemysłową http://www.saga.info.pl. Jest to zawór zwrotny kołnierzowy z zamknięciem grzybkowym wspomagane sprężyną. W ofercie Saga znajdziesz też wiele innych elementów armatury do przemysłowego zastosowania - złączki, zawory napędów, przepustnice. Do tego szeroki wybór pomp do różnego zastosowania, w zależności od potrzeb - aseptyczne i farmaceutyczne, beczkowe, chemiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2016, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie instalacji grzewczej i zaworów regulacyjnych do grzejników, radzę zerknąć na ofertę firmy Vario Term http://www.varioterm.pl/katalog-produktow. Można u nich zamówić m.in. zawory trójosiowe i kątowe. Mają też spory wybór akcesoriów instalacyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2017, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeśli chodzi o dostawę najwyższej klasy komponentów z dziedziny armatury przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej, to ja mogę polecić firmę http://zawory.org

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre zawory w tym i zwrotne można dostać u www.aparex.pl W swojej ofercie mają solidną armaturę i szeroki wybór. Zamawiałem u nich zawory zwrotne i zaporowe. Ich produkty spisują się świetnie, więc polecam wam tę firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz także na www.Tchsystem.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór artykułów grzewczych w rozsądnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat to już kwestia przekonania i przyzwyczajenia do danej marki, dla mnie osobiście tego typu za3wory powinny być przede wszystkim solidne i na tym się skupiam.

www.Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2017, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Na to nie zwracałem dużej uwagi kupowałem normalnie w sklpeie budowlanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre próżniowe zawory oferuje firma www.edwardsvacuum.com.pl Jeżeli potrzebujecie tego typu armatury to polecam wam się do nich zgłosić. Po za zaworami próżniowymi, firma ma również szeroką ofertę pomp próżniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >