zbiornik naziemny czy podziemny?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 stycznia 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Musimy z mężem wybrać jakiś sposób ogrzewania nowego domu. Skłaniamy się ku zbiornikowi z gazem płynnym. Taka opcja byłaby chyba najlepsza. Tylko nie wiem, czy lepiej zdecydować się na zbiornik naziemny czy podziemny? Co polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2017, 16:25

Moim zdaniem w takim przypadku najlepiej skonsultować się z dostawcą, bowiem tutaj pod uwagę należy wziąć wiele czynników. Przy czym generalnie jeżeli chodzi o ogrzewanie gazem płynnym, bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada AmeriGas, wobec czego sama szukałabym informacji u źródła. Natomiast z mojego punktu widzenia, jeżeli bierzemy pod uwagę typowe walory estetyczne, jednak obstawiałabym zbiornik podziemny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2017, 10:56

Dzięki za odpowiedź :) Słyszałam właśnie o AmeriGas i chyba skontaktujemy się z nimi, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Z kwestii estetycznych na pewno lepszy podziemny, tylko pewnie też zależy od poziomu wód gruntowych. Muszę się zorientować, jak to u nas na działce jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 17:45

Sama też od dłuższego czasu zastanawiam się nad taką opcją. Jednakże mam pewne wątpliwości. Otóż zastanawiam się, czy ogrzewanie domu gazem płynnym jest w pełni bezpieczne? Powiedźcie mi proszę, czy moje obawy są zasadne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2017, 12:22

Uważam, że jest to w pełni bezpieczne jeżeli zastosujesz wszystkie zasady :) Z tego co wiem amerigas oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i serwis oraz sprawne funkcjonowanie zbiornika LPG przez cały okres dzierżawy. Myślę, że to z pewnością zapewni Ci bezpieczeństwo ducha i ciała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2017, 18:52

Nie wiem, dlaczego ludzie uważają że taki zbiornik jest niebezpieczny. Amerigas na zamontowanie go u Ciebie na podówrku, potrzebuje zgody twojego urzędu miasta. Oni przede wszystkim dbają o twoje zdrowie, dlatego pozwolenia wychodzą bez żadnego szemrania. Pamiętaj również, ze taniej wychodzi wydzierżawienie zbiornika, to przyda Ci się w czasie podpisywaniu umowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 08:00

To raczej wychodzi z niewiedzy ludzi. I dlatego ja jestem za tym, żeby bezpośrednio kontaktować się z daną firmą w tym przypadku amerigasem, i pytać!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 23:18

Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas bezpośrednio i mówili, że prawdopodobnie początkiem marca pojawią się jakieś nowe oferty/promocje. Myślę, żę teraz będziemy decydować się na podpisanie umowy

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 07:02

No to ja w takim razie powinienem pewnie jakość niedługo skontaktować się już z amerigasem i podpytać o ofertę dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 20:50

Zawsze warto sprawdzić ceny u wielu dostawców propanu przez gielda-paliw.com wystarczy złożyć bezpłatne ogłoszenie o potrzebnym oplae

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 564 Grupa: Robimy inst... Dla mnie ogrzewanie gazowe wygrywa swoją wygodą i ekologicznością. Nie mam w zasadzie żadnej kotłowni, nic nie muszę tam robić. Po przesiadce ze zwykłego pieca....
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 546 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gość: dzosef napisał: też mi zostaje jak co roku pelletu i się zastanawiam czy taki pellet ma termin ważności w którym pellet zachowuje swoje wartośc...
  • Instalacja grzewcza Liczba postów: 52 Grupa: Robimy inst... W kwestii ogrzewania podłogowego, mat grzewczych- polecam zerknąć także do nas na www.ceo-shop teraz mamy kilka ciekawych promocji, chętnie pomożemy.
  • Jakie grzejniki? Liczba postów: 82 Grupa: Robimy inst... A co powiecie na temat kolorowych grzejników? Chodzi mi o takie jak w tym artykule: http://infostrow.pl/nieruchomosci/wybor- grzejnika-do-mieszkania-na-co-zwroc...
  • Szkodliwosć miedzi- woda pitna?? Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Nie znam się na rurach, także nie wiem czy miedź jakoś negatywnie wpływa na wodę. Jednak jak chcesz zdrową pić wodę to na pewno warto postawić na zakup dzbanka....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17925 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >