zmywarka

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 maja 2019, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie polecacie marki zmywarek? Rozglądam się za czymś nowym, w oko wpadł mi model electrolux comfort lift, wygląda bardzo ciekawie, ma sporo programów no i ten podnoszony kosz, na pewno dużo wygodniej się wyjmuje naczynia czy wkłada jak kosz nie jest na samym dole tylko wyżej, myślicie że warto w taki sprzęt zainwestować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2019, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

jak najbardziej myśmy z mężem zainwestowali i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podnoszony kosz bardzo ułatwia obsługe zmywarki. I tak Comfortlift u nas zdało na piatkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2019, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze to brzmi. Też stoję właśnie przed wyborem zmywarki. Zależy mi jednak na tym aby cicho pracowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie też mamy zamiar kupić zmywarkę i wszystcy polecają mi Electroluxa ComfortLift z podoszonym koszem dolnym, bo nie trzeba się schylać po naczynia. Słyszałam właśnie że cicho pracują. Musimy się jeszcze zastanowić ale myślę ze się skusimy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2019, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas w domu również Electrolux Comfort Lift świetnie się sprawdza a podnoszony kosz to naprawde super patent nie muszę wiecznie "wsadzać głowy" do zmywarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2019, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiedziałem, że tak dużo osób poleca electroluxa. Zdecydowalimy się na zakup tej z koszem comfort lift. Żona zadowolona, wygodniej i mam wrażenie, e też szybciej taką zmywarkę można załadować. Ten środkowy kosz też można lekko unieść i jak mam jakiś większy garnek to spoko się mieści.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2019, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

O co chodzi z tym podnoszonym koszem w Electroluxowej zmywarce. Jak się go podnosi ? nic tam się nie połamie jak będą ciężkie nazynia ?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2019, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dronka napisał: jakie modele z electroluxa polecacie? Która to ma ten kosz
podnoszony?

ja ci mogę polecić model AirDry, super rzecz, bo sama się otwiera po myciu, dzięki temu naczynia są idealnie suche, wyciągam o razu do szafek, nie muszę o tym pamiętać. Przydatna rzecz, taką też sobie rozważ.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2019, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dronka napisał: jakie modele z electroluxa polecacie? Która to ma ten kosz
podnoszony?


Podnoszony kosz ma electroluxa ComfortLift. Całkiem fajne rozwiazanie bo w końcu nie bolą mnie plecy i mogę wszystko szybko i sprawnie zarówno załadować jak i rozładować.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2019, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam wiele sprzętów z Elektroluxa i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >