zmywarka dla 2 osób?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 marca 2010, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważamy z mężem zakup zmywarki do naczyń, jednak zastanawiamy się czy to w ogóle ma sens skoro mieszkamy sami? W końcu przy dwóch osobach nie brudzi się tak dużo naczyń, więc używana by była raptem "od święta". Czy przy braku codziennego używania to będzie opłacalne? Czy będzie odczuwalne zniżenie kosztu zużycia wody? Jeśli tak, to jakiej firmy zmywarki są najlepsze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2010, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mieszkam tylko z jedną osobą w mieszkaniu, a mimo wszytsko mamy zmywarkę. Niby tych naczyń dużo się nie brudzi, ale nawet przy gotowaniu obiadu coś się zawsze nazbiera. Ja nie lubię myc naczyń więc zmywarka jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. A dla dwuosobowej rodzinki można kupić po prostu mniejszą zmywarkę, 45 cm, jak np. taka: http://www.1komp.pl/produkt-13-183-769-39404,zmywarki_zmywar ka_do_zabudowy_gorenje_gv_53331.htm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2010, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jest sens kupowac zmywarkę. Nas w mieszkaniu jest trochę więcej, ale gdyby była nas 2ka to też byśmy ja kupili. Zresztą zmywarki nie są drogie.
Np. taki electrolux ESF 63020 w electro kosztuje neicały tysiąć, więc co to jest. POmyśl ile czasu i zdrowie dzieki zmywarce zaoszczędziesz... mnóóóóóóóóóstwo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2010, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, zmywarka równa się oszczędność. Powiem ci nawet, że nie tylko opłaca się kupić zmywarę dla dwóch osób, ale nawet opłaca się kupić 60 cm. Jeśli tylko macie miejsce oczywiście. A co do zmywarki, to dobre są Candy, mają ich dużo na 1komp.pl. Kupując w sklepie internetowym możesz zaoszczędzić dużo kasy. Najbardziej mi się podoba srebrna Candy CDF8 60E10X. Cudo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2010, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zainwestowanie w zmywarkę jest bardzo dobrym pomysłem. Nie tylko zmywarka równa się oszczędność wody, a co za tym idzie pieniędzy, ale też oszczędność czasu.
To nic, że mieszkacie sami na pewno zmywarka się przyda.
Tylko może w tej sytuacji kupicie sobie po prostu jakąś mniejszą ??:) taką na 40 cm;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2015, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jak mieszkałam sama to miałam zmywarke :D

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2015, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No może dla jednej osoby nie jest to za bardzo opłacalne,ale dla dwóch jak najbardziej,ponieważ w perspektywie czasu zauważycie znaczną oszczędność wody,poza tym zmywarka to także ogromna wygoda,więc warto.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2015, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uważam, że zmywarka to dobry pomysł. Nie musisz kupować od razu nie wiadomo jak dużej. To dużo wygodniejsze rozwiązanie. Przede wszystkim nie zajmuje to tyle czasu, co tradycyjne mycie naczyń. :) Poza tym ja zdecydowałam się na zmywarkę, bo denerwowały mnie schnące naczynia na ociekaczu. Miałam wrażenie, że przez to jest ciągły chaos i nieporządek w kuchni.
Zastanawiałaś się już jaką wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam z mężem i też mamy zmywarkę, więc uważam, że przy dwóch osobach jak najbardziej się przydaje. Kupiliśmy ją dosłownie kilka tygodni temu, bo chcieliśmy koniecznie przed świętami ją mieć. Mamy niewielką kuchnię, dlatego szukaliśmy mniejszej zmywarki, czyli takiej o szerokości 45 cm. To nasz model - http://www.kernau.com/produkt/kdi-4852.html

Zmywamy w niej naczynia zwykle raz na dwa dni, albo codziennie, ale wtedy najczęściej napełniamy tylko jedną półkę i korzystamy z funkcji 1/2. Jestem zadowolona, bo zmywarka działa jak należy - myje dosyć cicho, a poza tym podoba mi się wizualnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zmywarka dla 1 osoby mija się z celem,ponieważ aby ją zapełnić w całości,potrzebowalibyśmy ponad tygodnia czasu. Przy dwóch osobach to już co innego,szczególnie jeżeli na co dzień nie mamy czasu na sprzątanie czy tym bardziej mycie naczyń.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >