zwietrzały węgiel?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 czerwca 2016, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to jest z tym weglem co to leżakuje na sloncu i jest suchy – moim skromnym zdaniem to nie jest dobra opcja. Uczyli mnie w szkole ze robi się zwietrzaly i traci kalorie. Jakie jest Wasze zdanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Robi się zwietrzaly ale nie w ciągu miesiąca czy dwóch. Zwietrzenie i utrata mocy/kaloryczności nastepuje po gora roku no może 10 miesiącach z zastrzezeniem ze warunki otoczenia sa stale czyli slonce, cieplo i wiatr. Przy zmiennych okolicznościach przyrody typu wilgoc i deszcz nie ma takiej możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2016, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak ale wiatr i wyska temperatura wysuszaja wegiel, no może nie calkiem tylko raczej zewnetrzna warstwę. Taki wegiel lubie nie brudzi rak i podajnika od srodka.nie spala się tez zbyt szybko bo ma wilgoc w srodku. Tylko żeby ten pakowany jeszcze potaniał. H… m… m….

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest już sporo tanszy. Wlasnie ogłosili rozpoczecie letniej wyprzedaży. Letni Outlet wegla tak to się chyba nazywa. Fajne promocje nawet do 40 zl mniej na tonie niż przed outletem. Pojawila się tez gwarancja suchości dla tych co chcą mniec pewność ze ich ekogroszek będzie naprawdę suchy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli węgiel leży kilka tygodni lub powiedzmy nawet miesięcy to na pewno nie można mówić o nim jako o tym który jest zwietrzały. To następuje po niecałym roku,nie powinno zdarzyć się wcześniej.

Hydro-Met.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To właśnie problem jest taki, jak się kupuje badziewny węgiel od dziwnego dostawcy. Ja mam stałe miejsce zakupu http://ppupumar.pl/p/uslugi/sprzedaz-wegla i właśnie nie mam tego problemu, bo pali się idealnie i stosunkwoo mało popiołu jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat tutaj mogę się zgodzić i również uważam, że podstawową kwestią jest wybór dobrego składu węgla, opału a akurat pod tym względem możemy pomóc i doradzić, zobaczcie na www.Smarttrans.net.pl gdzie znajdziecie najlepszy ekogroszek.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja juz od dłuższego czasu kupuję eko-groszek u tego dostawcy http://twoj-opal.pl/. Jestem zadowolony bo cen sa konkurencyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego żeby uninkąć problemów ze spalaniem to się kupuje w autoryzowanych, dobrzych składach, jak http://ppupumar.pl/ mają dobry węgiel, kaloryczny, o różnej gramaturze.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście do nas na Smarttrans.net.pl ? Bo jeżeli nie to właśnie teraz kiedy sezon grzewczy wkracza w pełnię sezonu, warto to zrobić i mieć ekogroszek najwyższej klasy i jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >