płytki na schody wewnętrzne

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 marca 2007, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

:idea: Mam zamiar położyć na schody wewnętrzne płytki tylko nie wiem jakie , w sklepach nie ma typowych płytek na schody wew. proszę o pomoc co najlepiej można polożyć ,żeby nie było ślisko :?: zastanawiam się nad płytkami z opoczna takich za ok 50zł, za metr może ktoś wie coś na ten temat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2007, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy naprawde nie ma płytek na stopnie schodowe? Może zapoznaj się z ofertą Ceramiki Paradyż. Inni producenci płytek też powinni mieć taki produkt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2010, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Do schodów wewnętrznych najczęściej stosuje się płytki gresowe lub terakotę. I jednego i drugiego w sklepach jest pełno więc na pewno coś znajdziesz. Wybierz koniecznie płytki z powierzchnią ryflowaną, bo zmniejsza ona śliskość powierzchni schodów. Polecam sklep twojaplytka.pl - naprawdę świetne wzory płytek gresowych. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2011, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, polecam płytki ryflowane, żeby potem nie używać jakichkolwiek dywaników czy czegoś podobnego. Jestem przeciwnikiem , .. to nie jest bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2011, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zapytam inaczej: jaki budżet na zakup płytek posiadasz? Bo to bardzo ważna sprawa,cena zcęsto wyznacza jakosc. Podaj więcej szczegółów i postaram się doradzic coś odpowiedniego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2011, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli obawiasz się śliskich schodów to możesz nakleić takie specjalne paski anty poślizgowe. Nie spotkałem się jeszcze ze specjalnymi płytkami na schody wewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2011, 03:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo nie ma takiego kryterium. Na schody można wybrać gres, który do swojego wzoru posiada dedykowane stopnice, czyli płytki z 2-3 ryfelkami. Najczęściej widuje się to na klatkach lub gankach przy domach, gdzie wchodząc, szczególnie zimą, istnieje duże ryzyko poślizgu. We wnętrzach wystarczy zwykła terakota lub gres. Oczywiście na wszelki wypadek lepiej wybrać coś "szorstkiego" ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2011, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam zamiar założyć płytki na schodach , wejście na poddasze mieszkalne i zastanawiam a raczej chyba już wybrałem , płytki klinkierowe które są przeznaczone na zewnącz ale co to przeszkadza , mają fajne noski z przodu i na boku tak jak na schobach z drewna . Co wy na taki pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale dlaczego nie schody drewniane? Zobacz to - http://www.schodyprudlik.pl/site/wp-content/uploads/Schody_P rudlik_3c.jpg Przecież takie schody będą wyglądały o niebo lepiej...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Twój link nie działa, ale generalnie - płytki są ślizkie, drewno ma inny charakter, pasuje do całkowicie innych aranżacji. Nie wyobrażam sobie, aby na miejscu naszych schodów znalazły się płytki. To jednak nie to samo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...
  • Jakie schody zewnętrzne ? Liczba postów: 106 Grupa: Schody i ba... Schody, które robią różnicę, zerknijcie - https://schodyprudlik.com.pl/galeria/. Moim zdaniem to dobry kierunek. Podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to będzie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >