ABM S.A. Wyposażenie Sklepów i Biur
offline
Imię:
Nazwisko:
Województwo: małopolskie
Miejscowość: Kraków
Login: ABM S.A. Wyposażenie Sklepów i Biur
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1991
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW: www.abm.com.pl
Branże: Meble
O mnie: Nasza specjalność to realizacja obiektów handlowych różnych branż na terenie Polski i Europy. Od 1991 roku projektujemy i wyposażamy wnętrza supermarketów, delikatesów, cukierni i piekarni, sklepów branży konfekcyjnej i sportowej, hurtowni, dyskontów i outletów oraz innych wnętrz komercyjnych, a od 2000 także biur i recepcji. Własny zakład produkcyjny umożliwia seryjną produkcję mebli systemowych dostępnych od ręki, a także realizację nietypowych zleceń. Dział Projektów przygotowuje w porozumieniu z inwestorem całościowe koncepcje sklepów i elementy identyfikacji wizualnej.
Praca: Współpracujemy z detalistami, a także z sieciami handlowymi. Wysokie standardy oferowanych usług i własna flota transportowa umożliwiają jednoczesny montaż wyposażenia w różnych miejscach i czasie.

Salony sprzedaży – Kraków, Katowice, Lublin, Przemyśl, Rzeszów i Tarnów. Sklep internetowy – sprzedaż i dostawa na terenie całej Polski.
Zainteresowania:


  • coraz bliżej święta i prezenty! Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czas pomyslec powoli jakie prezenty zamierzamy w tym roku podarowac najblizszym u nas w zeszlym roku sprawdzil się list i film od Mikołaja Możesz zaskoczyć dzie...
  • Przytulne wnętrze Liczba postów: 1 Grupa: Ciekawe pom... Przytulne wnętrze trzeba tworzyć w pomysłem. Sądze, że zdjęcia bliskich na ścianie sprzwiają, że pokój jest przyjemniejszy. Można je fajnie oprawić w takie ramy...
  • Dachówka duża czy mała? Liczba postów: 4 Grupa: Robimy dach Wszystko zalezy jaki dach, ile połaci a wiec jak bardzo skomplikowana jest jego bryła. I o jakim rodzaju dachówki mówimy?
  • wybor ekogroszka Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Jak na sklepowych polkach odnaleźć węgiel który dobrze sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym. Szukam nowego bo ten z zeszłego roku miał mnóstwo mialu, kamieni...
  • Filmowanie z dorna-co sądzicie Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Fajna sprawa, teraz jest to w modzie i ludzie lubią takie ujęcia z lotu ptaka ;)

Społeczność budnet.pl ma już 17782 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >