Algeco
offline
Imię:
Nazwisko:
Województwo:
Miejscowość:
Login: Algeco
Wykształcenie:
Data urodzenia:
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW:
Branże: Ogrodzenia, Usługi budowlane/remontowe
O mnie:
Praca:
Zainteresowania:


Brak aktywności.
 • awatar
  Algeco 11 października 2018, 13:04
  zgłoś komentarz cytuj zaproś do znajomych

  ALGECO Polska Sp. z o.o. – Światowy Lider Konstrukcji Modułowych oraz wyposażenia i usług dodatkowych Serwis 360

  Konstrukcje modułowe są naszym autorskim pomysłem, z którego nasi klienci korzystać mogą już od ponad 55 lat. Prowadzimy działalność pod nazwą Algeco w Europie kontynentalnej, Elliott w Wielkiej Brytanii, Eurobras w Brazylii, Ausco w Australii, Portacom w Nowej Zelandii i Target Logistics na całym świecie.Główny oddział naszej firmy mieści się natomiast w Baltimore, w Stanach Zjednoczonych.Nasza flota to ok. 310 000 kontenerów.

  Tworzymy i wynajmujemy kontenery na imprezy, do zakładów pracy, a także inne budowle modułowe z możliwością pełnego wyposażenia, które zagwarantuje użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Przez lata działań wypracowaliśmy rozwiązania mogące sprostać oczekiwaniom klientów. Przygotowaliśmy różne warianty naszej oferty, dające różnego rodzaju możliwości, dzięki czemu znajdziemy sposób na zaoferowanie produktu dostosowanego idealnie do tego, czego od nas oczekujecie. Ponadto, nasza oferta to też między innymi usługi sprzątania, cateringu oraz wynajmu sprzętu budowlanego.

  Dobrze się składa… że Algeco jest również w Polsce!
  ALGECO Polska Sp. z o.o. działa na terenie całej Polski już od 1998 roku. Za sprzedaż domów oraz innych budynków modułowych odpowiada 6 oddziałów firmy, które mieszczą się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

  Algeco – wysoka jakość domów, budynków oraz wszelkich innych konstrukcji modułowych, a także sprzęt budowlany na wynajem i wiele, wiele innych.

  www.algeco.pl serwis360

Społeczność budnet.pl ma już 19146 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >