natuziom
offline
Imię: joanna
Nazwisko:
Województwo:
Miejscowość:
Login: natuziom
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1930
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW: http://sklepnaturalny.pl/
Branże: Posadzki i podłogi, Prawo budowlane, Projektowanie wnętrz, Schody i balustrady, Ściany i elewacje, Świadectwa/certyfikaty energetyczne, Systemy alarmowe i zabezpieczenia ppoż, Usługi budowlane/remontowe
O mnie: siema! wspieracie środowisko? ja jestem tak zwanym ekofreak i posiadam w swojej łazience tylko ekologiczne kosmetyki , na szczęście sklepnaturalny.pl jest profesjonalistą w tej dziedzinie i posiada wszystko czego potrzebuję
Praca:
Zainteresowania:


Brak aktywności.
  • Najlepsze Hotele z Basenem Polska 2022 Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Każdemu polecam wejść na stronę https://hotelepl.pl/najlepsze-hotele-z-b asenem-polska-2022/ . Jeśli ktoś wejdzie na tę stronę to dużo się dowie.
  • Jesienne dekoracje Liczba postów: 1 Grupa: Innowacje w... Wczoraj dowiedziałem się o jesienne dekoracje sklep . Jestem pewny na 100 procent, że z tej oferty skorzystam.
  • Czym są pale CFA? Liczba postów: 1 Grupa: Innowacje w... Wczoraj bardzo przypadkowo dowiedziałem się o cfa pale . Moim zdaniem na tę stronę na pewno wejdzie bardzo dużo osób.
  • DRABINA Liczba postów: 1 Grupa: Innowacje w... Swojemu bardzo dobremu znajomemu powiedziałem o stronie https://www.crynoline.pl/blog/tag/drabin a-dachowa,53,3,19 . On na pewno na tę stronę szybko wejdzie.
  • Rusztowania Liczba postów: 1 Grupa: Innowacje w... Kilka dni temu dowiedziałem się o bardzo ciekawiej ofercie rusztowania warszawskie . Ja na pewno z tej oferty skorzystam.

Społeczność budnet.pl ma już 17339 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >