Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
http://architecture.eurobuildconferences.com https://spin.lockus.pl https://projektbms.pl
Polecane wydarzenia: rozwiń

15SPIN: Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych
Data wydarzenia:od 27.09.2017
do 28.09.2017
27-28 września 2017 w Zakopanem odbędzie się piętnasta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na projektantów czekają wyjątkowe, jubileuszowe atrakcje oraz nowości w formule spotkania.

 

Piętnaście lat doświadczeń w organizowaniu SPIN owocuje bogatą wiedzą na temat kondycji polskiej branży zabezpieczeń i instalacji niskoprądowych. LOCKUS jako organizator z przyjemnością obserwuje progres i dynamikę rozwoju rynku. Jednocześnie będąc stałym partnerem biznesowym dla firm z branży wdraża rozwiązania i usługi będące odpowiedzią na nowe oczekiwania i rosnące potrzeby rynku.


Podczas 15SPIN zostanie wzbogacona dotychczasowa, ceniona przez Parterów i uczestników formuła spotkania. W odpowiedzi na ich sugestie i życzenia organizator zaplanował dodatkowy czas poświęcony na nawiązywanie kontaktów i wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych.


W programie 15SPIN nie zabraknie również prezentacji eksperckiej oraz czasu na rozmowy z ekspertami w strefie biznesowej. Przewidziano także czas na integrację oraz specjalne jubileuszowe atrakcje.

Podczas dwóch dni Centrum Kongresowe GERLACH w resorcie Nosalowy Dwór stanie się centrum technologii zabezpieczeń elektronicznych, instalacji telekomunikacyjnych, systemów zarządzania budynkiem czy rozwiązań Data Center.


Swoje technologie i rozwiązania prezentować będą Partnerzy 15SPIN, a wśród nich:

ZŁOCI PARTNERZY: AAT Holding S.A., BKT Elektronik, DAHUA Technology, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital.

SREBRNI PARTNERZY: ABB, Ambient System, ASSMANN, BCS, Corning Optical Communications, DTS SYSTEM wspólnie z BOSCH, Grupa ROMI, HANWHA Techwin, IMPAKT, Nedap, Polon Alfa, ROGER, SALTO, TP-Link.

BRĄZOWI PARTNERZY: CIAS, DATWYLER, DRX Group, Extreme Networks wspólnie z Veracomp, MicroMade, MKJ.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy projektantów instalacji niskoprądowych z rejonu Polski Południowej i Centralnej. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie spin.lockus.pl/rejestracja/.  


 

Kontakt

 
Lockus Sp. zo.o.
spin@lockus.pl
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Społeczność budnet.pl ma już 18087 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >