Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
Polecane wydarzenia: rozwiń

19. Ogólnopolski Dzień Dekarza
Data wydarzenia:od 21.07.2018
do 21.07.2018
Setki dekarzy z rodzinami, kilkunastu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, niebanalne atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 19 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza. Odbywa się on co roku w innym mieście i cieszy się ogromną popularnością. To największe i najważniejsze dla dekarzy wydarzenie przypada w dzień Świętego Jakuba, który jest patronem wszystkich rzemieślników. Celem spotkania wszystkich wykonujących ten zawód jest integracja, wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i wspólna zabawa. Zawiązane w tym czasie przyjaźnie trwają wiele lat.

 


Tegoroczna impreza odbędzie się 21 lipca 2018 r. w Szczecinie i jest przygotowywana we współpracy z Oddziałem Zachodniopomorskim. Wydarzenie składa się z dwóch części: piknikowej oraz galowej.


Piknik odbędzie się na plaży na wyspie Grodzkiej, która oferuje jeden z najpiękniejszych widoków w mieście. Na gości będą czekały liczne atrakcje – grillowanie, konkursy z nagrodami, Wojny Oddziałowe PSD i Dekarski Turniej Piłki Siatkowej. Animatorzy przygotowali dla najmłodszych zajęcia plastyczna, mini- golf, zorbing w basenie i trampoliny. Dla dorosłych piknik jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami, prezentowanymi przez partnerów spotkania. Na ich stoiskach można nie tylko przetestować każdy z produktów, ale także wypytać doradców o detale techniczne poszczególnych rozwiązań i ich zastosowanie.


Wieczorem zaplanowana jest uroczysta Gala PSD, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia dla osób i podziękowania dla firm szczególnie zaangażowanych w funkcjonowanie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i całej branży. Tradycyjnie w  kuluarach omówione zostaną najważniejsze wyzwania, jakie stoją przed branżą dekarską, a także dalsze kierunki jej rozwoju.


Na zakończenie obchodów 19.Ogólnopolskiego Dnia Dekarza zaplanowano zwiedzanie miasta Szczecin z przewodnikiem i rejs po rzece statkiem Odra Queen.


19. Ogólnopolski Dzień Dekarza został objęty Patronatem honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.Społeczność budnet.pl ma już 18923 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >