Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
http://www.inteligentnybudynek.eu https://powermeetings.eu/konferencja-forum-innowacji-i-nowych-technologii-w-nieruchomosciach-2/
Polecane wydarzenia: rozwiń

III edycja Forum Gospodarczgo Budownictwa - Build4Future
Data wydarzenia:od 11.02.2019
do 12.02.2019
Najważniejszym targom budowlanym w tej części Europy – Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA (12-15 lutego 2019 r.) towarzyszyć będzie szereg merytorycznych spotkań z autorytetami branży budowlanej i architektonicznej, jak również konferencji dotyczących aktualnych trendów i wyzwań stojących przed tymi sektorami przemysłu.


LIDERZY BRANŻYIII edycja Forum Gospodarczego Budownictwa „Build4Future” (11-12 lutego 2019 r.) zainaugurujeświęto branży budowlanej. Ciekawy program merytoryczny spotkania zapewnią nie tylko prezentacjeprzedstawiane przez ekspertów, ale przede wszystkim panele dyskusyjne, które będą idealną okazjądo merytorycznej dyskusji przedstawicieli administracji publicznej z przedsiębiorcami.

 

Paneledotyczyć będą tematów związanych z inwestycjami, stanem oraz perspektywami rozwoju społeczno-gospodarczego na rynku budowlanym w Polsce w najbliższych latach. Prelegentami, jak również uczestnikami Forum, będą przedstawiciele Ministerstw oraz najważniejszych w kraju izb istowarzyszeń branżowych, a także producenci i eksporterzy.

 

Wśród tematów poruszonych podczasspotkania nie zabraknie: konkurencyjności polskich firm budowlanych i producentów wyrobówbudowlanych na rynkach eksportowych, przyszłości branży budowlanej, rozwoju polskich firmbudowlanych, nowych wyzwań dla budownictwa energooszczędnego oraz cyfryzacji w budownictwie.

 

Więcej informacji o III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” na stronie:https://build4future.pl

Społeczność budnet.pl ma już 19262 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >