Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
http://www.inteligentnybudynek.eu https://powermeetings.eu/konferencja-forum-innowacji-i-nowych-technologii-w-nieruchomosciach-2/
Polecane wydarzenia: rozwiń

Konferencja MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2018 PROGNOZY RYNKOWE
Data wydarzenia:od 07.11.2018
do 07.11.2018
Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym, jak i inżynieryjnym. Po I poł. 2018 roku produkcja budowlano-montażowa osiągnęła wartość bliską 39,1 mld PLN, a więc o 26,3% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Tak spektakularne wzrosty, w pierwszych miesiącach br., w największym stopniu determinowane były przez budownictwo inżynieryjne i związaną z nim intensyfikację projektów współfinansowanych z perspektywy budżetowej UE na lata 2014-2020.

  • Co jednak z budownictwem po 2020 roku?

  • Co w sytuacji, w której napływ środków unijnych się skończy?

Badania koniunktury producentów przeprowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wykazały, iż większość z nich uważa, że rynek jest już w fazie dojrzałości. Tym bardziej może okazać się, iż po 2020 roku będziemy mogli myśleć o osiągnięciu wartości branży budowlanej ze słabego 2016 roku, w którym nastąpił zastój w przetargach finansowanych z budżetu UE.

Liczne pytania związane z wyzwaniami stojącymi przed przedsiębiorcami z sektora budowlanego zostaną zadane i przeanalizowane podczas ogólnopolskiej konferencji Monitoring Rynku Budowlanego, która jest jednym z najważniejszych i największych eventów sektora budowlanego w Polsce. Wydarzenie odbywa się po raz 21. Eksperci zarówno zaprezentują aktualną sytuację gospodarczą kraju i branży budowlanej,
jak i przedstawią prognozy dla rynku w podziale na budownictwo mieszkaniowe, niemieszkalne i inżynieryjne. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również debata,
w której wezmą udział przedstawiciele organizacji branżowych. Podejmą oni tematykę przyszłości budownictwa po 2020 roku.

Konferencja organizowana jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Polska Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa.

Konferencja
MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2018 PROGNOZY RYNKOWE

7 listopada 2018 r.
Budynek Ch8, ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie

Zakres analityczny i prognostyczny Konferencji Monitoring Rynku Budowlanego pozwala jej odbiorcom na zapoznanie się ze złożonymi czynnikami i miernikami mającymi wpływ na branżę budowlaną oraz ich przyszłą projekcję, co jest niezbędne do budowania strategii firmy.


Weź udział w konferencji i poznaj rzetelne DANE dostarczone przez ASM - lidera badań branży budowlanej

      

W ten sposób uczestnicy spotkania wyposażeni w rzetelną wiedzę mogą kreować zakres działań swoich przedsiębiorstw oraz tym samym wpływać na rozwój przyszłości branży budowlanej. Kolejne edycje MRB są również doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów branżowych.  

W programie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018 znajdują się cztery główne bloki.

SESJA I – BUDOWNICTWO VS. POLSKA GOSPODARKA

SESJA II - BUDOWNICTWO NIEMIESZKALNE I INŻYNIERYJNE

SESJA III – DEBATA:
CZY TO JESZCZE WZROST, CZY JUŻ DOJRZAŁOŚĆ RYNKU BUDOWLANEGO?
PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO BUDOWNICTWA PO 2020 ROKU.

SESJA IV - BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

Instytut ASM stale monitoruje rynek budowlany, zarówno pozyskując i analizując dane statystyczne, jak i podejmując liczne inicjatywy dla branży budowlanej. Oprócz badaczy
i analityków ASM tradycyjnie podczas konferencji wystąpią eksperci zewnętrzni.

 

 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program konferencji znajdują się na platformie

http://konferencjabbmrb2018.syskonf.pl/

Społeczność budnet.pl ma już 19192 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >