Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
http://www.executive-club.com.pl/konferencje/infrastruktura/3-marca-2020/ https://spin.lockus.pl https://dobrymontaz.com
Polecane wydarzenia: rozwiń

Konferencja Projekt BMS 2019
Data wydarzenia:od 06.11.2019
do 07.11.2019
Konferencja Projekt BMS 2019, która odbędzie się 6-7 listopada w Folwarku Łochów po raz czwarty zgromadzi przedstawicieli branży automatyki budynkowej, branży nieruchomości i nowych technologii, użytkowników, zarządców nieruchomości, projektantów, integratorów i inwestorów.

 

Integracja branży, możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń to obok merytoryki najistotniejsza płaszczyzna konferencji. Te walory spotkania są doceniane zarówno przez Partnerów, ekspertów jak i uczestników.


Czwarta edycja będzie wyjątkowa ze względu na znacznie większe grono partnerów i ekspertów. W naturalny sposób w programie konferencji przenikać się będą kwestie techniczne, inżynieryjne z biznesowymi. Przedstawione zostaną najbardziej aktualne tematy, które nurtują branżę, a wśród nich:


  • Rynek Smart Building wobec zagrożeń cyberbezpieczeństwa.

  • Cloud Computing i Big Data w rozwoju systemów automatyki budynkowej.

  • Multimedia Plus – wartość dodana nieruchomości czy wartość konieczna?

  • BMS-zarządzanie danymi w odniesieniu do ekologii, ergonomii i oszczędności.


Panel dyskusyjny PropTech–cyrk innowacji czy faktyczna szansa na przewagę konkurencyjną? poprowadzi Bartosz Dobrowolski, członek zarządu RICS Polska i założyciel Proptech Poland – największej społeczności profesjonalistów i innowatorów, którzy cyfrowo transformują branżę nieruchomości w Polsce.


Podczas Projekt BMS 2019 odbędą się również warsztaty praktyczne WAGO: Rozwiązania „chmurowe” do zastosowań w automatyce budynkowej. Od kompleksowego, zaawansowanego BMS po prosty monitoring. 


Tradycyjnie konferencję otworzy prelekcja eksperta. Podczas tej edycji Marcin Popkiewicz, analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz przedstawi nam odpowiedź na pytanie jak zostać beneficjentem otaczających nas zmian technologicznych, a nie ich ofiarą, jak zrozumieć światowe megatrendy i uwzględnić je w naszej wizji przyszłości i w działaniach. Zapraszamy na prelekcję Megatrendy energetyczno-klimatyczne. I co mają do tego budynki? 


Wśród Partnerów wydarzenia są firmy: APA Group, Finder, Wago, Bitner, Distech Controls, Eltcrac System, GEZE, Miwi Urmet,  Produal, Roger, Connectorio, Contemporary Controls, Synergy Team Polska, Smart in, Smay. 

 

TERMIN: 6-7 listopada 2019 | MIEJSCE: Folwark Łochów www.folwarklochow.pl 

Strona www: www.projektbms.pl  

REJESTRACJA: https://projektbms.pl/rejestracja/ 

KONTAKT:

Uczestnicy: Łukasz Haliniak | +48 603 302 747 | lhaliniak@lockus.pl

Partnerzy: Ewa Owsiak, T: 603 748 838, eowsiak@lockus.pl  | Małgorzata Mogilska,T: 605 868 610, mmogilska@lockus.pl

Społeczność budnet.pl ma już 15745 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >