Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
https://spin.lockus.pl http://www.inteligentnybudynek.eu
Polecane wydarzenia: rozwiń

Konferencja SPIN Extra 2018 – północna edycja
Data wydarzenia:od 14.03.2018
do 15.03.2018
14–15 marca 2018 w Hotelu Marina koło Olsztyna, odbędzie się SPIN Extra 2018. Jak każda z poprzednich edycji spotkania i ta będzie obfitować w nowości produktowe oraz prezentacje rozwiązań w wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby wspólnie budować wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat kondycji i rozwoju branży.

 

Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.spin.lockus.pl


W trakcie dwóch intensywnych dni prezentacji merytorycznych pojawią się zarówno rozwiązania stałych Partnerów spotkań, jak również technologie firm, dla których udział w SPIN Extra 2018 będzie debiutem. Po raz pierwszy podczas północnej edycji zaprezentowane zostaną rozwiązania firm:

AEC Design, Assmann, Cloud Electronics, Emiter, Intelek z marką Solarix, Winkhaus.


Swój udział zapowiedziały także firmy: AAT, ALARMNET wraz z marką Comelit, CORNING, ROMI, QNAP oraz WD, BOSCH, Extreme Networks wraz z Veracomp, ABB, PULSAR.


Tradycyjnie do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne doradztwo. Nie zabraknie konsultacji z ekspertami, nowych aktywności zaplanowanych przez organizatora oraz czasu na rozmowy kuluarowe i wyjątkowe, wieczorne atrakcje.


Tematyka SPIN obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.


Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.


Kontakt:  spin@lockus.pl  | www.spin.lockus.pl  | www.facebook.com/SPINiSPINExtra


Społeczność budnet.pl ma już 18727 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 377

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >