Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
http://pirr.pl/kznm/ http://architecture.eurobuildconferences.com
Polecane wydarzenia: rozwiń

Konferencja SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce
Data wydarzenia:od 29.03.2017
do 29.03.2017
W dniu 29 marca 2017 roku Stowarzyszenie REIT Polska oraz powermeetings.eu organizują II konferencję na temat: SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce.

 

Mając na uwadze aktualnie prowadzone w Ministerstwie Rozwoju prace nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości wydarzenie to doskonale wpisuje się w zakres aktualnie prowadzonych działań oraz może przyczynić się w sposób znaczący do popularyzacji idei SRWN.

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji. Stowarzyszenie jest także aktywnym uczestnikiem procesu legislacyjnego.

Konferencja jest kolejną, jakże ważną inicjatywą, związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości.

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce należy do liczących się i atrakcyjnych rynków europejskich. Przez ostatnie 25 lat rozwijał się dynamicznie z minimalnym udziałem polskich inwestorów. W zgodnej opinii założycieli Stowarzyszenia, aktualny stan może zmienić się poprzez wprowadzenie systemowych i sprawdzonych rozwiązań, z wielką korzyścią dla polskich inwestorów i polskiej gospodarki.

Do udziału w konferencji zapraszamy aktywnych uczestników rynku nieruchomości – od doradców, przez inwestorów i fundusze, po ekspertów rynku kapitałowego. Wydarzenie adresujemy do wszystkich animatorów rynku nieruchomości zainteresowanych jego rozwojem.


Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zapraszamy i do zobaczenia 29 marca 2017.


Kontakt z organizatorem:


Małgorzata Kosińska


Prezes Zarządu
Stowarzyszenie REIT Polska
www.reit-polska.pl

kom.: +48 667 682 933
faks: +48 22 672 95 89
e-mail: Malgorzata.Kosinska@reit-polska.org

 

Renata Kałużna


Dyrektor Zarządzający

powermeetings.eu

Al. Jerozolimskie 27

00-508 Warszawa


tel.: +48 22 740 67 80

kom.: +48 603 386 917

faks: +48 22 672 95 89

e-mail: Renata.Kaluzna@powermeetings.eu

www.powermeetings.eu

Społeczność budnet.pl ma już 17925 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >