Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
Polecane wydarzenia: rozwiń

Odbędzie się V Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników
Data wydarzenia:od 26.04.2014
do 27.04.2014
V Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników odbędzie się w dniach 26-27.04.2014 r. w Centrum konferencyjno-wystawienniczym Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

 

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik organizuje w Łodzi V Ogólnopolski Kongres  Mieszkaniczników. Odbędzie on się w dniach 26-27.04.2014 r. w Centrum konferencyjno-wystawienniczym Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

 

Głównym elementem Kongresu będzie 17 merytorycznych warsztatów poświęconych praktycznym zagadnieniom jak: umowa najmu; okazje inwestycyjne; zarządzanie najmem; spółki celowe; podatki od najmu etc. Podczas każdego z warsztatów, oprócz prezentacji ekspertów, odbędą się dyskusje podczas których praktycy będą mogli wymienić się doświadczeniami.

Kongres kierowany jest do osób zainteresowanych tematyką nieruchomości na wynajem – zarówno właścicieli wynajmowanych mieszkań, jak i osób planujących je nabyć. Przewidywana ilość uczestników wynosi 500. Wśród gości będą także przedstawiciele Polonii m.in. z Londynu, Oslo, Drezna, Dublina czy Frankfurtu.

Stowarzyszenie „Mieszkanicznik” powstało, jako odpowiedź na potrzeby rynku najmu detalicznego, którego wielkość szacuje się na 660 tys. lokali. Organizacja chce jak najszerszej grupie właścicieli nieruchomości na wynajem wyjaśnić: na czym polega nowoczesny i etyczny najem, jakich błędów należy unikać w relacjach z najemcami, jakie stosować praktyki.Społeczność budnet.pl ma już 18703 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >