Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
Polecane wydarzenia: rozwiń

Targi i Konferencja Efektywności Energetycznej „infoENERGIA 2017”
Data wydarzenia:od 23.02.2017
do 24.02.2017
Odbędą się w dniach 23 – 24 lutego 2017 roku w Katowicach

Targi i Konferencja  Efektywności  Energetycznej „infoENERGIA 2017”, energooszczędnych budynków, zarządzania energią i ograniczania niskiej emisji.

„EFEKTYWNOŚĆ  ENERGETYCZNA to największe na ziemi, dostępne źródło energii o niewyczerpalnych zasobach”.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką do Katowic, stolicy jednego z największych ośrodków gospodarczych w Europie środkowo – wschodniej,  w dniach 23 – 24 lutego 2017 roku do Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Celem jego organizowania  jest pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej oraz jednocześnie przybliżenie i upowszechnienie najnowszych propozycji oraz sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie.


Wydarzenie to będzie składać się  z dwóch uzupełniających się eventów:  Targów oraz Konferencji.


Na targach będą prezentowane:


● Energooszczędne technologie i produkty  budowlane.
● Techniki pozyskiwania energii i jej zarządzaniem (systemy  grzewcze, lokalne sieci ciepłownicze, OZE)
● Efektywne technologie dla komfortu cieplnego pomieszczeń - rekuperacja, wentylacja,   klimatyzacja.
● Nowoczesne systemy zarządzania energią i automatyzacji budynku.
● Propozycje dla samorządów.    

 

Konferencja będzie miejscem  prezentacji  najnowszej, praktycznej wiedzy i rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej, a także  wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami  z branży, a podmiotami i osobami zainteresowanymi oszczędnościami energii i obniżaniem kosztów,  odpowiedzialnymi za ten obszar. Składać się będzie z 9 tematycznych bloków w trakcie , których uznani specjaliści i eksperci przekażą swoją wiedzę i doświadczenie.Wydarzenie to rozpocznie się Sesją Inauguracyjną z udziałem prof. Jerzego Buzka, Premiera  RP 1997-2001, Przewodniczącego PE 2009-2012, Posła do Parlamentu  Europejskiego od 2004, władz samorządowych oraz instytucji, które sprawują patronaty nad wydarzeniem.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, należy się wcześniej zarejestrować na stronie targów www.infoenergia.com.pl

Do odwiedzenia Targów i udziału w Konferencji   zapraszamy: przedstawicieli przemysłu, właścicieli prywatnego biznesu, samorządy,   zarządców nieruchomościami, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, architektów, przedstawicieli placówek służby zdrowia, zarządców hoteli,  a także  wszystkich zainteresowanych oszczędnościami  energii w tym również prywatnych inwestorów i użytkowników budynków mieszkalnych.

Imprezie towarzyszy szereg bardzo ciekawych wydarzeń uzupełniających m. in. szkolenia i warsztaty.

Targi i Konferencja zostały objęte Honorowym patronatem:  Marszałka Województwa Śląskiego,  Prezydenta Miasta Katowice,  Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, WFOŚiGW w Katowicach, a patronaty branżowe sprawuje szereg Izb, Stowarzyszeń i Zrzeszeń. 

Targi będą  czynne codziennie od 9.00 do 17.00 w dniach 23 -24 lutego br., natomiast czas odbywania się poszczególnych bloków Konferencji i ich tematy  są przedstawione w Programie Konferencji  (obowiązuje rejestracja na wybrane bloki tematyczne).

Organizatorem Targów i Konferencji Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017  jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji na stronie  www.infoenergia.com.pl


Społeczność budnet.pl ma już 17903 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >