Wyszukiwarka
Data od:
Data do:
Rodzaj wydarzenia:
Polecane wydarzenia: rozwiń

X edycja Real Estate Case Day 2018 - Akademia Nieruchomości
Data wydarzenia:od 16.04.2018
do 18.04.2018
Warsztaty odbywają się w dniach 16-18 kwietnia 2018r. Akademię zaczynamy 16 kwietnia spotkaniem w biurze Cushman & Wakefield. Następnie odbędzie się panel JLL w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia tj. 17 kwietnia odwiedzimy naszych partnerów w ich siedzibach oraz BNP PARIBAS poprowadzi spotkanie w budynku C SGH. W środę 18 kwietnia również zawitamy do jednego z biur i do SGH, a całość zakończy „Coffee talks” czyli prywatne spotkanie ze złotymi partnerami dla wybranych uczestników.

Interesują Cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć jak tworzone są strategie biznesowe dla inwestorów czy też jak prowadzone są analizy potencjalnych lokacji i rynków pracy? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać podczas Akademii Nieruchomości, czyli X edycji projektu Real Estate Case Day tworzonego przez SKN Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej.


Jest to już X a za razem jubileuszowa edycja projektu. Tematy poruszone podczas naszych warsztatów będą dotyczyły: finansowania, inwestowania i zarządzania nieruchomościami.


Pragniemy z przyjemnością przedstawić naszych partnerów, którzy potwierdzili swój udział. Są to największe firmy w Warszawie zajmujące się rynkiem nieruchomości: Colliers, CBRE , BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, HB Reavis, JLL oraz Cushman & Wakefield


Nasz projekt skierowany jest głównie do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Nie mniej jednak, każdy kto interesuje się rynkiem nieruchomości może wziąć udział.


Ta wspaniała forma jaką jest Case Study pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć pracę w nieruchomościach oraz zdobyć praktyczną wiedzę prosto od najlepszych specjalistów z branży. Ponadto tematyka podczas warsztatów będzie szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku, na którym znajdziecie więcej szczegółowych informacji o Real Estate Case Day 2018:

https://www.facebook.com/RealEstateCaseDay/Pamiętajcie, że żeby wziąć udział trzeba się zarejestrować.


https://realestatecaseday2018.evenea.pl


Zapisy ruszyły już 9 kwietnia, więc nie przegap okazji!
Społeczność budnet.pl ma już 19255 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >