Zlecenia

Zlecenie nr 4675707Obsługiwane z Oferteo.pl

Dam zlecenie na remont mieszkania, 180m², Barlinek

Kategoria:
Remonty mieszkań, domów
Region dostawy:
Polska Zachodniopomorskie Barlinek
Podmiot:
Osoba fizyczna
2020-09-22 do 2020-09-30
dodano 2020-09-22 00:09
Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim

Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój

Liczba remontowanych pomieszczeń: 10

Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 180m²

Zakres prac do wykonania: określony zakres prac

Rodzaj prac do wykonania: instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna, malowanie, montaż armatury, montaż okien lub drzwi, montaż płyt G-K, położenie parkietu lub paneli, tynkowanie, ułożenie glazury lub terakoty, Instalacje hydrauliczna, elektryczna, Instalacja c.o. , montaż płyt K-G tylko na poddaszu, instalacja c.o.

Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje

Termin skorzystania z oferty: 2021-04-30

Dodatkowe prace i wymagania: Wymagam wykonania prac solidnie i terminowo. Do wykończenia segment bliźniaka na dole wysokiej jakości stan deweloperski (88 m2) a u góry poddasze użytkowe do zabudowy K-G - do zrobienia ścianki działowe, elektryka, c.o., mała hydraulika (przygotowane będą grzybki, poddasze ocieplone będzie pianką PUR i zamontowana podłoga OSB (93 m2 po podłodze), media wyciągnięte do góry do rozprowadzenia, okna dachowe zamontowane - do zrobienia 3 pokoje z zabudowy K-G i mała ubikacja z wc i umywalką być może z glazurą/terakotą tylko na podłodze). Poddasze Bez paneli podłogowych i malowania - ściany przygotowane pod malowanie.
Na Parterze do wykonania szpachlowanie, malowanie, glazura/terakota w łazience ~10 m2, gres na podłodze ~6 m2 w pomieszczeniu gospodarczym, terakota w kuchni (część aneksu) ~11 m2 (Opcjonalnie do położenia panele podłogowe i drzwi jeżeli będzie zakup towaru bez montażu). Proszę o sensowne oferty z wyceną wymienionych zakresów prac. Dziękuję.

Społeczność budnet.pl ma już 17341 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >