Cztery gwiazdki dla Baltic Plaza Hotel Medi SPA w Kołobrzegu

Cztery gwiazdki dla Baltic Plaza Hotel Medi SPA w Kołobrzegu

Nowo otwarty Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** przyjął pierwszych gości na początku lipca tego roku, a zaledwie trzy miesiące później otrzymał pozytywną decyzję Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego potwierdzającą oficjalnie nadanie mu kategorii czterech gwiazdek. Czytaj dalej

Doskonałe wyposażenie, profesjonalny, wykwalifikowany zespół pracowników, najwyższe standardy obsługi, precyzyjne zdefiniowane i wdrożone już od pierwszego dnia funkcjonowania hotelu sprawiły, że nie było najmniejszych problemów z uzyskaniem pozytywnej decyzji Marszałka.

 

„Bardzo się cieszę, że wczoraj wspólnie z naszymi Gośćmi mogliśmy świętować pojawienie się w naszym logo 4 gwiazdek – powiedziała Ewa Szczepańska Dyrektor Baltic Plaza Hotel Medi SPA - Jest to dla nas oficjalne potwierdzenie wysokiego standardu, jakości świadczonych usług oraz poziomu oferowanego serwisu, a także stanowi nasze zobowiązanie wobec gości do nieustannej dbałości o najwyższą jakość i wychodzenie naprzeciw ich indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.  Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt każdego gościa w Baltic Plaza Hotel Medi SPA należał do udanych i niezapomnianych, a  cztery otrzymane decyzją Marszałka gwiazdki były w pełni zasłużone”.

 

Baltic Plaza Hotel Medi SPA oferuje 77 nowocześnie i elegancko wyposażonych dwu- i trzypokojowych apartamentów, każdy  z aneksem kuchennym i tarasem. To sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi, zwłaszcza, że Hotel oferuje wiele udogodnień dla rodziców i atrakcji dla najmłodszych.

 

Główną siłą  Baltic Plaza  jest przemyślana oferta Medi SPA. Hotel proponuje szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii uzdrowiskowej i rehabilitacji.  Goście mogą korzystać z doskonałych programów prozdrowotnych opracowanych przez wysokiej klasy specjalistów zgodnie z holistycznym rozumieniem zdrowia i choroby.

 

Hotelowa restauracja LATERNA oferuje doskonałą kombinację dań polskich z elementami kuchni śródziemnomorskich. Świeże produkty i regionalne przysmaki stanowią podstawę niebanalnych kreacji kulinarnych Szefa Kuchni.

Pięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych pozwala na organizację spotkań nawet do 150 osób.

  


Baltic Plaza Hotel Medi SPA ****

ul. Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg

www.balticplaza.eu

 

 

Dodatkowe informacje:

Anna Firlej  - Front Office & Housekeeping Manager 

a.firlej@balticplaza.eu


 

Źródło: Baltic Plaza Hotel Medi SPA **** / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 65

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >