Jak ukryć zawiasy w oknie? - Niewidoczne zawiasy okienne Invisso

Jak ukryć zawiasy w oknie? - Niewidoczne zawiasy okienne Invisso

Jak sprawić, aby pomieszczenie, w którym mieszkamy było oryginalne i niepowtarzalne? Dobór mebli, koloru ścian i podłóg jest kluczowy, ale równie istotne są odpowiednie okna i ich wyposażenie. Dbając o wygląd naszego domu, warto więc zdecydować się na okna, które dodatkowo podkreślą estetykę wnętrza.

Zgodnie z aktualnymi trendami projektowania wnętrz, pozbywamy się ciężkich zasłon, firan, i żaluzji, które zabierają światło i zasłaniają ramę okienną. Nie zawsze jednak profile okienne i zawiasy są estetyczne i warte odsłonięcia. Chlubny wyjątek stanowią tutaj okna Platinium firmy OKNOPLAST-Kraków, w których istnieje możliwość zastosowania ukrytych we wrębie skrzydła zawiasów Invisso austriackiej firmy Maco.

Zawiasy okienne Invisso stworzone na bazie systemu MACO Multi Matic są nowością na polskim rynku. Główną ich zaletą jest to, że są one zupełnie niewidoczne. Zastosowanie okuć Invisso wpływa również na zwiększoną ochronę przed włamaniem w obrębie zawiasów. Dodatkowo okno charakteryzuje się większą szczelnością, a ponadto nie ma problemów z utrzymaniem jego czystości.

Okna Platinium, w których można zastosować okucia Invisso, charakteryzują się wyrafinowaną estetyką. Kształt okna powstał we współpracy z włoskim stylistą Giusseppe Bencivengą. Razem z projektantami i technologami firmy OKNOPLAST-Kraków opracowany został unikalny profil okna, który charakteryzuje się półokrągłym, opływowym kształtem. W połączeniu z niewidocznymi zawiasami okiennymi pozwala on na podwyższenie estetycznych walorów każdego wnętrza.

 


Źródło: budnet.pl
Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o./budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >