Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów  (nie tylko) o projektowaniu łazienek

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu – można się o tym przekonać każdego ranka i wieczoru. Architekci wnętrz z zaangażowaniem łączą w niej funkcjonalność z piękną formą, a całość dopasowują do indywidualnych potrzeb, wymagań, gustów. Jak osiągają sukces? Postanowiliśmy zapytać o arkana sztuki, która owocuje dobrze zaprojektowaną łazienką. Tak narodził się cykl „Piątka z architektem”. Czytaj dalej

 

Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design.

Od czego zaczynam projektowanie łazienki? Jaki element aranżacji uważam za obowiązkowy? I jak łazienki będą wyglądały w przyszłości? Te i wiele innych kwestii – zarówno zawodowych, jak i osobistych – poruszają polscy architekci wnętrz, zaproszeni przez hansgrohe do udziału w cyklu wideorozmów „Piątka z architektem”. Dotychczas wzięli w nim udział Monika Bronikowska (HOLA Design), Grzegorz Goworek (Studio Organic) i Anna Błaszczyk (Artewizjon). Kto wystąpi w kolejnych?

 

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

 

Czytaj również: Rozpoczyna się nowy cykl spotkań dla architektów i projektantów wnętrz - Rozmowy ze smakiem

 

Pierwsza seria obejmuje pięć nagrań z architektami i architektkami. Rozmowy pozwalają dowiedzieć się więcej o najciekawszych zagadnieniach z zakresu designu – ale nie tylko. Pytania dotyczą także kwestii prywatnych. Ukazują twórców jako pełnych pasji profesjonalistów łączących w swej pracy inżynierię ze sztuką i nieraz mierzących się z wątpliwościami.

 

Czytaj również: Na Warmii i Mazurach piękno i przyroda sąsiadują z innowacyjnym biznesem

 

 Sukcesywnie publikowane wideorozmowy można śledzić na stronie www marki hansgrohe (https://pro.hansgrohe.pl/wsparcie/piatka-z-architektem) oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/HansgrohePolska/ ) i LinkedInie (https://www.linkedin.com/company/hansgrohe-polska).

 

Grzegorz Goworek ze Studia Organic

Co ważne, wokół tematu łazienki architekci wnętrz potrafią snuć niezwykle interesujące refleksje. W zamieszczonych już odcinkach Monika Bronikowska z pracowni HOLA Design mówi m.in. o tym, czego nie może zabraknąć w łazience architekta, co uważa za najważniejsze w projektowaniu tego pomieszczenia i skąd sama czerpie inspiracje. Grzegorz Goworek współwłaściciel Studio Organic – dzieli się prognozami dotyczącymi łazienki przyszłości. Wskazuje też, który z produktów hansgrohe ceni najwyżej. Anna Błaszczyk z pracowni Artewizjon z kolei zdradza, od czego zawsze zaczyna proces projektowania łazienki i jaki kolor armatury najchętniej wykorzystuje w swych realizacjach.

 

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

 

Anna Błaszyk z pracowni Artewizjon

W kolejnych odcinkach cyklu „Piątka z architektem” wezmą udział: Jakub Wiśniewski z pracowni JMW Architekci oraz Marta Drzymała z MUM Studio. O czym będą mówić? Przekonamy się wkrótce.

 

Piątka z architektem – hansgrohe zaprasza na cykl wideorozmów (nie tylko) o projektowaniu łazienek

2023-03-30
Źródło: HSH PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >