Podłoga ze szkła na targach SIBEX w Sosnowcu

Podłoga ze szkła na targach SIBEX w Sosnowcu

Szklane domy – tak, ale już prawdziwe, nie literackie. Można się o tym przekonać odwiedzając w najbliższy weekend, od 25 do 27 lutego, Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu. Czytaj dalej

Wśród ciekawostek prezentowanych na targach będą m.in. szklana podłoga czy płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali niespodzianki – kto weźmie udział w konkursie na hasło promujące targi ma szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – wyjazdy na weekendowy pobyt do ośrodka SPA&Wellness.

 

Odbęda się Targi Budowlane SIBEX

 

Targi Budowlane SIBEX (www.sibex.pl) to co roku największa w południowej Polsce prezentacja najnowszych trendów w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, ale także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia firm wykonawczych czy zweryfikowania koncepcji realizacji projektowanej inwestycji, dlatego impreza jest licznie odwiedzana nie tylko przez gości ze Śląska i Zagłębia, ale całego południa kraju. Wystawcami są głównie firmy polskie, ale nie brak też gości z zagranicy. W tym roku przyjadą nawet z… egzotycznego Madagaskaru. Na wystawie będzie można zapoznać się z ofertą 250 firm.

 

 

Podczas targów prezentowane jest wszystko, co wiąże się z budową czy remontem domu: okna, drzwi, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, dachy, wyposażenie ogrodowe, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane. W specjalną strefę wydzielono ekspozycję producentów i dystrybutorów produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, tworząc pierwsze Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR (www.silesiainterior.pl). Wezmą w nich udział salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, designerzy. Jedną z targowych ciekawostek będą płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi.

 

SIBEX i najnowsze technologie w budownictwie

 

Specjalnie wydzielony zostanie też Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL (www.silterm.pl), z szeroką ofertą pieców do ogrzewania domków jednorodzinnych i nowymi technologiami grzewczymi. Ofertę targów uzupełnią również firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe oraz kilkanaście banków – zgrupowane w części Targów  Mieszkaniowo-Developerskich (www.targimieszkaniowe.exposilesia.pl).

 

Wśród wydarzeń towarzyszących wystawie znalazły się m.in.: 6. Konferencja Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza poświęcona piecom centralnego ogrzewania, konferencja „Budynek pełen energii” - organizowana przez Klaster Technologii Energooszczędnych z Katowic i czasopismo GLOBEnergia z Krakowa, a także prezentacja i konferencja prasowa firmy A-P ŻORY. Podczas targów SIBEX odbędą się też Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, w trakcie których, oprócz obejrzenia zawodów najbardziej wprawnych adeptów sztuki dekarskiej, będzie można również uzyskać praktyczne informacje i dowiedzieć się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas krycia dachu oraz jak ich unikać.

2011-02-22
Źródło: Sibex / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 82

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >