Decyzję o wyborze drzwi wejściowych do domu najlepiej jest podjąć na etapie jego budowy

« Powrót do artykułu: Decyzję o wyborze drzwi wejściowych... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 marca 2022, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam KMT Supetherm 90. Bardzo ładnie się prezentują na tle elewacji, kostki, bramy garażowej, zieleni, która otacza dom. Drzwi mają 90 mm grubości skrzydła, są porządnie ocieplone, posiadają mocne uszczelki, a do tego również są proste w utrzymaniu czystości, o czym też nie każdy pamięta, a na co trzeba zwracać uwagę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2022, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że najlepszym terminem na wybór drzwi zewnętrznych jest czas budowy. Ja, co prawda już wcześniej wiedziałem, że zdecyduję się na ofertę Aluhaus, ale jednak chciałem poczekać i zobaczyć, co inni doradzają, którzy budują się na naszym osiedlu domków jednorodzinnych. Przewijało się wielu producentów, ale kilku sąsiadów podobnie, jak my zdecydowało się na Aluhaus i są zadowoleni. My niedługo będziemy mieć montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też