Hodujecie kwiaty na balkonie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 maja 2020, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, zarówno kwiaty jak i zioła :) na codzień zajmuje się tym żona. Oboje bardzo lubimy odpoczywać wśród zieleni i w obecnej sytuacji epidemiologicznej wykorzystujemy to tego właśnie balkon :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2020, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w tym roku po raz pierwszy tak skutecznie zaczęłam dbać o balkon. Na pierwszy rzut poszły zioła i warzywa. Mam już bazylię, szczypiorek, pietruszkę, powoli przebija się też mięta i poziomki. A najszybciej wzeszła mi rzodkiewka, którą niedługo będę pikować. Mam też trzy iglaki, które chyba całkiem dobrze się przyjęły na dość słonecznym stanowisku :) Na ten moment chyba tyle roślinek mi wystarczy, chyba, że znajdę jeszcze jakieś ładne zielone rośliny, którym będzie pasowało słońce

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2020, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kwiaty, a zioła. I w sumie trochę mi to nie wychodzi, ale od czegośtrzeba zacząć.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2020, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

tak i zioła :) na szczęście mam balkon.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2020, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik 9basinka napisał: Ja w tym roku po raz pierwszy tak skutecznie zaczęłam
dbać o balkon. Na pierwszy rzut poszły zioła i warzywa.
Mam już bazylię, szczypiorek, pietruszkę, powoli przebija
się też mięta i poziomki. A najszybciej wzeszła mi
rzodkiewka, którą niedługo będę pikować. Mam też trzy
iglaki, które chyba całkiem dobrze się przyjęły na
dość słonecznym stanowisku :) Na ten moment chyba tyle
roślinek mi wystarczy, chyba, że znajdę jeszcze jakieś
ładne zielone rośliny, którym będzie pasowało słońce



Tak z ciekawości, w czym rosną poziomki? W doniczkach czy na jakiś rabatkach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2022, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Okwiecony balkony wyglądają przepięknie. Ja niestety nie mam ręki do kwiatów, także nawet się do tego nie zabieram. Zostało mi podziwiać kwiaty u innych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2022, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesują mnie nowoczesne donice na taras wykonane z bardzo trwałego materiału. Zależy mi na wysokiej jakości w korzystnej cenie. Do tej pory wyszukałam firmę Cermax, która od ponad 10 lat zajmuje się produkcją donic. Oferta na stronie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-donice- z-fiberglass-i-fiberstone

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2022, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem donice ze sklepu urbalive, ale co do kwiatów ciętych to często kupuję w lokalnej kwiaciarni znalezionej na stronie 123kwiaty.pl

I stwierdziłem że może fajną rzeczą będzie podzielenie się z Wami jakie są znaczenia kwiatów, a być może znajdziecie te informacje równie ciekawe jak ja : https://www.123kwiaty.pl/blog/znaczenie-kwiatow-i-kolorow/
Ówczesno nie miałem pojęcia że Róż jest kolorem zarezerwowanym dla ważnych przyjaciół ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2022, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

great post to read AML BOT

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2022, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie, który sklep online posiada w ofercie donice led? Zależy mi na produktach wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Jak na razie znalazłam firmę Lime Store. Czy ktoś z was kupował od nich jakieś produkty i może podzielić się opinią? https://limestore.pl/262-donice-led

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >