Jak wybudować dom, który będzie tani w utrzymaniu? Budowa energooszczędnego domu.

« Powrót do artykułu: Jak wybudować dom, który będzie... | « Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 sierpnia 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli maja Państwo pytania prosze pisać na e-maila ilona@e-infini.pl Postaramy sie pomóc!! Mamy okna najwyższej jakości z INTERNORMU zapraszamy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem także prawdopodobnie zdecydujemy się na budowę domu i zalezy nam na energooszczedności. Teraz jesteśmy na etapie przeglądania projektów. Kilka ciekawych znaleźliśmy na stronie Biura Lipińskich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nie korzystałam z ich strony, ale za to mam projekt archetonu, które przemkły mi tu na budnecie, nawet mój domek gdzieś tu jest ale nie mogę go odnaleźć :(

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2011, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie temat energooszczędności mieszkań i budynków jest dość rozległy i skomplikowany- ponieważ jest to dość długo terminowa inwestycja i dopiero po jakimś czasie sie zwraca..

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2011, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytając wszystkie posty .. zapraszam do oglądnięcia domów pasywnych i drewnianych . Posiadamy 250 własnych projektów domów ponadto zapraszam też klientów z projektami domów dowolnej firmy . www.profisbud.pl . Dodatkowo wprowadzamy nową linie domów trend line. Budujemy wszystkie domy nawet drewniane na życzenie Pozdrawiam ;
Profisbud

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2011, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać, że studiując ofertę Biura lipińskich też zinteresowałam się tematem domów pasywnych, ale niestety nie zgłębiłam jeszcze na tyle tego tematu. Musze koniecznie więcej o tym poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2013, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

z mojego doświadczenia polecam http://domy.procyon.com.pl/ Dom jest świetny i tani w utrzymaniu. Koszty budowy szybko zwracają się poprzez niskie koszty eksploatacji. Razem z rodziną jesteśmy z niego zadowoleni i poleciliśmy już ten typ znajomym

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

chcecie mieć gwarantowany mikroklimat oddychającego domu, który w takie upały idealnie oddycha od środka postawcie na domy z drewna - osobiście polecam domy HBE - energooszczędne www.domyhbe.pl wspaniałe uczucie chłodu w upalne dni, niedrogie do postawienia!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skontaktowałem się z firmą HBSTUDIO ponieważ mają piękne i przemyślane projekty i doradzili mi profesjonalnie jaki dom będzie najlepszy bpod względem kosztów utrzymania oraz kosztów budowy. więcej dowiedziecie się tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Przykłady bardzo dobrych projektów - http://archon.pl/
Ale to oczywiście wszystko zależy od posiadanego budżetu i oczekiwań. Nie każdemu musi pasować takie samo rozwiązanie. To wszystko powinno być przede wszystkim racjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 144 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 8 Grupa: Ekologiczny... Wydajność energetyczna pomp ciepła powietrze-woda w porównaniu do powietrze-powietrze może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i temperatury zew...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >