Jakie meble do pokoju dziecięcego wybrać? Zorganizuj miejsce do nauki, snu i zabawy.

« Powrót do artykułu: Jakie meble do pokoju dziecięcego... | « Powrót do grupy: Wnętrza

6 sierpnia 2014, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokój dziecka powinien być wyposażony w odpowiednią ilość szafek aby pochować wszystkie zabawki, ubranka, książki. My kupiliśmy córce dość pakowany zestaw Majka w Agacie i wszystko się zmieściło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pierwszym miejscu taki pokój powinien być bezpieczny dla dziecka. Ale także interesujący, aby dziecko chciało w nim przebywać. Urządzenie pokoju dziecka nie jest takie łatwe, ale do zrealizowania. Pamiętaj, aby dziecko czuło się w nim przytulnie i miło czyli o ciepłych kolorach ścian, mebli itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 18:40

Zgadzam sie: good 1 bad

a ja córke kupiłam takie mebelki - http://allegro.pl/lozko-lozka-160-80-zielony-bajkowe-biurko- regal-i5273770380.html , naprade sa bardzo ale to bardzo ładne , porządnie wykonane super !

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Na allegro? Ja bym wolał kupić w sprawdzonym sklepie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach jest naprawdę sporo mebli i zestawów idealnie pasujących do pokoju dziecięcego. Fajne mebelki znajdziecie na przykład tutaj - http://www.lamalu.pl/meble. Oferta naprawdę bogata, a meble dostępne są w szerokiej stylistyce. Uważam, że warto przejrzeć sobie ich ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozejrzeć się za meblami, które są dostosowane do dzieci. Takie meble możecie znaleźć w ofercie firmy www.refas.pl, która jest producentem mebli szkolnych i przedszkolnych. Tam znajdziecie odpowiednie meble dla dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >