Jakimi produktami naprawimy mikropęknięcia i rysy na elewacji?

« Powrót do artykułu: Jakimi produktami naprawimy mikropęknięcia i... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

26 października 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za ten artykuł, my właśnie mieliśmy zeszłej zimy spory problem z pękaniem fasady, dlatego teraz na jesień rozglądamy się za jakimś rozwiązaniem zabezpieczającym. trochę nie chce mi się wierzyć w zastosowanie nanotechnologii w projektowaniu farb;) ale skoro mówicie, że to działa, to pewnie wypróbujemy. A czy możecie polecić jakiś sposób na docieplenie domu bez robienia generalnego remontu? Tak żeby trochę zaoszczędzić na ogrzewaniu, ale żeby dało się rzecz zrobić w jeden weekend;) Najlepiej z rozwiązań dostępnych w tej hurtowni http://heban.net/asortyment bo mamy tam blisko i w miarę tanio. Z góry dzięki:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie zgłosić się do firmy, która zajmuje się naprawianiem rys i spękań. to najpewniejsze rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Też miałem problem z pęknięciami, które pojawiły się na moim domu. Zgłosiłem się do firmy www.atp-hydroizolacje.pl Oni zajmują się naprawianiem rys i pęknięć na budynkach o robią to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2022, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że mikro pęknięcia i rysy naprawiamy uzupełniaczem gipsem rozrobionym polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gipsów betonów donic doniczek żarówek rur kontaktów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >