Profis-bud

Adres:

województwo: małopolskie
powiat: tarnowski
miejscowość: 33-100 Tarnów
ulica: Chopina 3/1

 • Telefon:

  +48 668 257 582

 • Telefon komórkowy:

  +48 668 257 582

 • E-mail

  biuro@profisbud.pl

 • WWW

  www.profis-bud.pl


Branża:
 • Budownictwo mieszkalne
 • Budownictwo szkieletowe/prefabrykaty
 • Deweloper/inwestor

Opis:
Profisbud jest profesjonalną firmą budowlaną specjalizującą się w sprzedaży i montażu gotowych domów oraz domów z drewna. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Ost-Commerz Polska (autoryzowany partner Elk), która już od 30 lat zajmuje się budowaniem prefabrykowanych i drewnianych domów w całej Europie, czego doskonałym odzwierciedleniem jest zrealizowanie już ponad 40 tysięcy projektów. Dodatkowo, jesteśmy autoryzowanym partnerem polsko-austiackiej spółki Ost-Commerz Polska. Dzięki tej bliskiej współpracy nasza firma może poszczycić się międzynarodowym poziomem w świadczonych usługach, a także innowacyjnymi rozwiązaniami w tradycyjnych technologiach.

Wszystkie domy stawiane przez Profis-bud są niezwykle funkcjonalne i praktyczne, a dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów uzyskują wyjątkowy klimat oraz charakter, którego Państwo z pewnością nie znajdą wśród innych ?przeciętnych? domów. W katalogach umieszczonych na stronie znajduje się szeroki wachlarz niepowtarzalnych projektów domów, które mamy nadzieję, że zdobędą Państwa uznanie. Co więcej, nasza firma dysponuje doskonale wykwalifikowanym, bardzo doświadczonym i niezawodnym zespołem pracowników, który potrafi sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając wszystkie uwagi i wymagania klienta. Profis-bud gwarantuje wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług, a wszystko po to, aby Państwa w pełni usatysfakcjonować.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niesamowitą ofertą, w której bez wątpienia znajdą Państwo dom, będący spełnieniem Państwa marzeń !

Społeczność budnet.pl ma już 15698 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >