Wnętrza – lista artykułów

Trendy aranżacji wnętrz zmieniają się szybciej, niż nasze domy - jak urządzać wnętrza na lata?

W tegorocznych inspiracjach do wnętrz widzimy kilka wyraźnych kierunków. Kolory przyciągają coraz większą uwagę. Przestrzeń wypełnia się życiem i energią dobrych materiałów. Kochamy dynamiczne stylizacje. Chcemy być blisko natury - wzory i bogactwo roślin wypiera modny dotąd minimalizm. Słowem: dom żyje w naszym rytmie i pomaga nam w codziennej harmonii.

Jak w prosty sposób pomalować podłogę w szachownicę?

Szachownica to popularny dekoratorski motyw chętnie wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Zastosowana na dużych powierzchniach przyciąga wzrok wyrazistym wzorem, z brawurą ozdabiając wnętrze. Klasyką gatunku jest czarno-biała kratka, która z powodzeniem sprawdzi się między innymi na podłodze. Podpowiadamy, jak samemu wykonać ten deseń i stworzyć aranżację, której zwyczajnie nie da się nie zauważyć.

Chorwacki krajobraz inspiracją dla nowej kolekcji płytek ceramicznych

Śródziemnomorski klimat we wnętrzach - odkryj nową kolekcję Pietra Blue. Stwórz aranżację przepełnione spokojem i atmosferą relaksu. Postaw na nowy wielki format 120 x 275 cm. Odkryj urok naturalnych surowców i nadmorskich inspiracji.

Przykłady aranżacji miejsc dla rowerów w garażach podziemnych

Rowerzyści stanowią coraz liczniejszą grupę użytkowników ulic miast, a co za tym idzie, także parkingów w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych, w biurowcach, w szkołach i na uczelniach oraz w innych obiektach publicznych. Sposób aranżacji miejsc postojowych dla tych pojazdów powinien być atrakcyjny estetycznie, ale przede wszystkim czytelny i bezpieczny dla wszystkich uczestników ruchu.

Czym się wyróżnia nowoczesna strefa prysznicowa?

Strefa prysznica w ostatnich latach przeszła ewolucję, a można by nawet rzec – rewolucję. Kiedyś występowała wyłącznie w formie gotowej kabiny z brodzikiem, dziś jest wielofunkcyjną przestrzenią, starannie wpisaną w wystrój łazienki.

Sceneria wnętrz w białych ścianach

Białe ściany niczym czysta karta stanowią wymarzony punkt wyjścia do aranżacji wnętrz. Zostawiają miejsce na oryginalne elementy wyposażenia i dekoracje, w pięknej oprawie łącząc przeszłość z teraźniejszością. Skąpaną w bieli przestrzeń wystarczy zatem wypełnić meblami i dodatkami z duszą, by uzyskać spersonalizowane wnętrze z piękną historią w tle.

Pętle indukcyjne - udogodnienie dla osób niedosłyszących w urzędach i nie tylko

Osoby niedosłyszące na co dzień muszą borykać się z wieloma wyzwaniami, aby móc podołać wyzwaniom, jakie na nich czekają. Wśród udogodnień, które są w stanie wpłynąć na poprawę ich komfortu życia, znajduje się pętla indukcyjna. Bazuje ona na zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Co trzeba jeszcze wiedzieć na ten temat? Oto krótki poradnik dla osób, które interesują się tym tematem.

Dlaczego każde dziecko powinno mieć swój własny pokój? Urządzamy pokój na poddaszu

Własny pokój to niezwykle ważny element rozwoju dziecka, kształtowania się jego osobowości, niezależności. Warto o tym pamiętać chociażby w kontekście rozpoczętego nowego roku szkolnego. Jak wynika z najnowszego badania ARC Rynek i Opinia na zlecenie VELUX Polska, 62% Polaków posiadających dzieci deklaruje, że każde dziecko powinno mieć swój pokój, nawet kosztem przestrzeni dla rodziców. Rozwiązaniem może być adaptacja poddasza na potrzeby dziecka, z czego skorzystało już 17% badanych.

Czym kierować się, wybierając słuchawkę prysznicową?

Słuchawka prysznicowa to niewielki, ale istotny element wyposażenia łazienki, który może znacząco wpłynąć na Twój codzienny komfort podczas kąpieli. Wybór odpowiedniej słuchawki prysznicowej może być trudniejszy niż się wydaje – na rynku dostępne są różne modele. Warto więc pomyśleć, czym kierować się podczas zakupu słuchawki prysznicowej, aby uczynić swoje codzienne rytuały pielęgnacyjne jeszcze bardziej komfortowymi i przyjemnymi.

Jak wybrać żaluzje i rolety w Szczecinie?

Kiedy przychodzi czas na wybór odpowiednich żaluzji i rolet do mieszkania, warto dobrze przemyśleć decyzję. Wybór jest ogromny, a różne rodzaje osłon okiennych mają swoje zalety i wady. W tym artykule postaramy się przybliżyć mieszkańcom Szczecina, jakie są dostępne opcje oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupu żaluzji i rolet.


Stron: 1145 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18794 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 97

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >