Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Soundbar - na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Soundbar jest to zintegrowane urządzenie audio, które poprzez łączenie się z innymi urządzeniami poprawia jakość dźwięku. Zajmuje on mało miejsca, więc bardzo często jest chętniej wybierany niż tradycyjne kino domowe. Czym kierować się przy jego zakupie? Kiedy warto na niego postawić kosztem kina domowego? Podpowiadamy.

Czy w czasach kryzysu energetycznego agregat prądotwórczy to niezbędny sprzęt w domu i w firmie?

Jednym z ważniejszych aspektów dzisiejszego stylu życia jest szybki i łatwy dostęp do energii elektrycznej. Bez prądu praktycznie nic nie działa, a bez lodówki trudno zadbać o bezpieczną żywność i bez naładowanego smartfona, laptopa trudno jest nawet szukać pomocy. Trendem na rynku agregatów prądotwórczych jest tworzenie takich urządzeń, które połączą optymalną moc z jakością prądu i niską wagą, co zapewni łatwe przenoszenie urządzenia tam gdzie prąd jest potrzebny.

W sezonie grzewczym powraca temat smogu - w jaki oczyszczacz powietrza warto się zaopatrzyć?

Temat smogu jak bumerang powraca przed sezonem grzewczym. Z roku na rok niewiele się w tej kwestii zmienia, a tej zimy sytuację pogorszyć mogą problemy z dostępnością węgla oraz jego szybujące w górę ceny. Nie warto czekać na to, aż wskaźniki poziomu zanieczyszczenia powietrza będą biły na alarm i już dziś zaopatrzyć się w dobry oczyszczacz powietrza.

Jak właściwie przechowywać odkurzacz pionowy bezprzewodowy?

Decydując się na odkurzacz pionowy bezprzewodowy, zapewne zależy nam, aby znacząco przyspieszyć i ułatwić proces sprzątania. Tego rodzaju urządzenia są poręczne, łatwe w obsłudze i nie wymagają podpięcia do kontaktu podczas ich użytkowania. Mają również jeszcze jedną szczególną cechę, a mianowicie ich przechowywanie jest proste i bezproblemowe. Gdzie schować odkurzacz pionowy i czy musi pozostawać on na widoku?

Pralka, która pomieści 18 kg prania, dla małych przedsiębiorców

Jeśli jesteś właścicielem małego przedsiębiorstwa – hotelu, restauracji czy prywatnego przedszkola - to na pewno borykasz się z problemem dużej ilości prania. Służbowe uniformy i inne firmowe tekstylia, takie jak obrusy, zasłony czy pościel wymagają regularnego odświeżania, by były higienicznie czyste. Skuteczne, komfortowe i oszczędne pranie dużego załadunku zapewni pralka Samsung EcoBubble™ o pojemności do 18 kg.

Designerski odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet™

Dbałość o porządek w domu, to nie tylko kwestia higieny, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia domowników. Podstawą jest dokładne odkurzanie. Samsung Bespoke Jet™ Pro extra to wyjątkowo wygodny multifunkcyjny odkurzacz pionowy ze stacją czyszczącą, który pomoże nam osiągnąć najwyższy poziom czystości Samsung, zajmie niewiele miejsca, a dodatkowo zachwyci swoim wyglądem.

Jak chronić domowy sprzęt elektryczny w sezonie burzowym?

W ubiegłym roku na początku sezonu burzowego w Polsce jednego dnia uderzało nawet 30 tysięcy piorunów. W szczycie zjawiska obserwowano ponad 260 wyładowań na minutę. Mogą one być zagrożeniem dla domowego sprzętu, ale i mieszkańców, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru w budynku. Do ochrony nie wystarczy jednak piorunochron. Przepięcia w instalacji mogą zdarzyć się nawet wtedy, gdy wyładowanie uderzy w budynek obok. Jak zatem zadbać o bezpieczeństwo elektroniki i domowników?

Czy domowy sprzęt elektroniczny można jakoś zabezpieczyć przed skutkami spadku napięcia?

W ciągu ostatnich dwóch lat wiele gospodarstw domowych zostało przekształconych w małe biura. Do tradycyjnie używanych urządzeń, które wymagają stabilnego i ciągłego zasilania, jak np. systemy zarządzania inteligentnym domem, dołączyły komputery i routery Wi-Fi, a ich bezawaryjne działanie ma kluczowe znaczenie także dla funkcjonowania biznesu. Dlatego konieczne stało się odpowiednie ich zabezpieczenie na wypadek problemów z zasilaniem.

Dlaczego warto posiadać suszarkę automatyczną do ubrań

Chociaż suszarki automatyczne stanowią coraz większy segment wśród dużego AGD*, to wciąż krążą na ich temat opinie niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Jaka jest ich geneza? Z jakimi korzyściami dla domu wiążą się nowoczesne technologie w suszarkach?

19 maja Dzień Mycia Samochodów - zadbaj o swoje auto wykorzystując system do sprzątania Kobold

Zadbany samochód to wizytówka właściciela. Aby utrzymać samochód w dobrym stanie i zapewnić mu jak najdłuższą żywotność, ważne jest, by tak samo jak o wygląd zewnętrzny dbać regularnie o jego wnętrze. Nie ignoruj zbierającego się przez wiele tygodni kurzu, plam na tapicerce i okruchów. W maju obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów. Z tej okazji podpowiadamy, jak zabrać się za regularne sprzątanie. Dzięki poniższym poradom sprawisz, że Twoje auto będzie lśniło nawet po wielu latach od zakupu.


Stron: 85 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17913 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >