Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Sprzęty AGD, którymi można zarządzać przez telefon

Zmywarka, która na bieżąco, automatycznie dostosuje cykl, temperaturę i czas zmywania do rodzaju zabrudzeń? A może okap, którym będziesz zarządzać przy pomocy aplikacji w swoim telefonie? Dzięki inteligentnym sprzętom stworzysz smart dom, którym możesz łatwo zarządzać, gdziekolwiek jesteś.

Suszenie prania: Suszarka bębnowa czy tradycyjna metoda?

Suszenie prania to codzienna czynność, która może wydawać się prosta i oczywista, jednak warto zastanowić się nad najlepszą dla nas metodą. Czy powinniśmy trzymać się tradycyjnych sposobów i suszyć ubrania na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniach, czy może lepiej zainwestować w nowoczesne rozwiązania, takie jak suszarka bębnowa?

Co jest ważniejsze w lodówce: Pojemność czy układ?

Wybór idealnej lodówki to nie lada wyzwanie. W często skomplikowanym procesie decyzyjnym zdarza się, że skupiamy się głównie na jej pojemności, zapominając o równie istotnym aspekcie, jakim jest układ. Czy jednak większa pojemność zawsze przekłada się na lepszą funkcjonalność? Czy układ lodówki może okazać się ważniejszy dla optymalnego przechowywania żywności? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania, analizując lodówki marki Electrolux.

Czy w czasach, wysokich kosztów energii warto zainwestować w elektryczną suszarkę do ubrań

Suszarka automatyczna to jedno z tych urządzeń, na które nie decydujemy się w pierwszej kolejności wyposażając naszą łazienkę. Udowadniamy jednak, że to urządzenie może znacznie ułatwić nasze codzienne obowiązki, przy tym oszczędzając nasz czas i przestrzeń.

Dla kogo pralka z funkcją pary?

Funkcja pary w pralkach umożliwia dezynfekcję i eliminację nieprzyjemnych zapachów, nieaktywnych alergenów, roztoczy i bakterii bez klasycznego prania z użyciem wody. Funkcja ta zyskała znacznie na popularności w trakcie i po pandemii. Coraz większą wagę przywiązujemy do higieny, częściej myjemy ręce, wiemy też, że przyniesione z zewnątrz na i bakterie mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Kiedy wrócimy z supermarketu lub innego publicznego miejsca, warto zdezynfekować ubrania.

Jak najlepiej zaaranżować sprzęty kuchenne?

Podczas doboru sprzętów kuchennych, zazwyczaj zwracamy szczególną uwagę na parametry techniczne poszczególnych urządzeń. Jeśli już jednak decydujemy się na zakup często kosztownych elementów, warto wcześniej zastanowić się, czy ich design jest spójny z aranżacją naszej kuchni, a także, w jaki sposób zaaranżować poszczególne urządzenia. Jak najlepiej rozplanować umieszczenie poszczególnych sprzętów i dobrać je, by kuchnia prezentowała się estetycznie? Podpowiadamy.

Kilka patentów na łatwiejsze czyszczenie piekarnika

Czyszczenie piekarnika zapewne nie należy do Twoich ulubionych zadań. Jeśli jednak chcesz, aby przygotowywane dania były pachnące, smaczne, zdrowe i za każdym razem zachwycały Twoich bliskich i zaproszonych gości, koniecznie musisz zadbać o jego czystość. Łatwo ułatwić sobie ten proces! Podpowiadamy kilka łatwych rozwiązań, aby utrzymać piekarnik w czystości.

Na co zwrócić uwagę przechowując wino w domu?

Wino to szlachetny i subtelny trunek, wymaga on odpowiedniego przechowywania, aby zachować wartości smakowe i aromatyczne. Na ostateczny jego kolor, smak czy aromat ma wpływ kilka czynników: wilgotność powietrza, temperatura czy nasłonecznienie. Piwniczka na wino wydaje się najlepszym rozwiązaniem, które zapewni idealne warunki na przechowywanie tego trunku. Niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić. Nawet mieszkając w niewielkim domu czy bloku można przechowywać wino w taki sposób, aby zachować jego walory i wyjątkowy smak. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników marka Candy stworzyła wyjątkowe chłodziarki do wina. Zadbają one o odpowiednie warunki przechowywania wina, aby jak najdłużej zachowało ono swój bukiet i właściwości.

Kilka sprzętów, które będą atrakcją podczas przygotowywania posiłków na dziecięcym przyjęciu

Kiedyś wyjścia na ognisko były jedną z ulubionych letnich atrakcji dzieci i dorosłych. Do szczęścia nie trzeba było wiele. Wystarczyły naostrzone patyki, na które ostrożnie nadziewaliśmy kiełbaski tak, by nie wpadły do ognia. To najlepszy przykład na to, że proste przyjemności, szczególnie latem, są najlepsze. Dlatego idąc w ślad za „tradycją ogniskową” zaplanujmy na wakacyjnej imprezie wspólne przygotowywanie jedzenia. Smaczne przekąski i dobra zabawa – gwarantowane, o ile będziemy pamiętać o kilku kwestiach.

Krótki poradnik – na co zwrócić uwagę przed zakupem lodówki

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w gospodarstwie domowym, a kupno lodówki to decyzja na przynajmniej kilka lat, warto więc dokonać świadomego wyboru. Powinieneś zwrócić uwagę na wiele aspektów, aby dobór właściwego urządzenia był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. W końcu wybór nie ogranicza się tylko do decyzji, czy ma być to lodówka wolnostojąca, czy może lodówka do zabudowy. Istotnych czynników jest znacznie więcej!


Stron: 88 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19081 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 105

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >