Aktualności – lista artykułów

Trwa konkurs charytatywny - Pomagaj z Praca.pl - Co lubię w swojej pracy?

Praca.pl rusza z konkursem charytatywnym. Weź udział, pochwal się kreatywnością i talentem, przy okazji pomagając potrzebującym! Masz pod ręką smartfon? A zatem do dzieła: 3, 2, 1… START!
08-12-2023

Przyjdź na Artshow i wygraj roczną jazdę samochodem Lexus LBX

W dzisiejszym cyfrowym świecie media społecznościowe odgrywają ważną rolę w życiu ludzi, łącząc i dając możliwość dzielenia się swoimi pasjami oraz przeżyciami. Jedną z najpopularniejszych platform tego rodzaju jest Instagram, gdzie użytkownicy mogą nie tylko publikować swoje zdjęcia, ale także uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach. Dla wszystkich wybierających się w weekend 9-10 grudnia 2023 na warszawski Artshow, udział w wydarzeniu może okazać się wyjątkowo opłacalny. Wszystko to dzięki Lexus Warszawa Wola, który za najciekawszą relację z wydarzenia opublikowaną na Instagramie, oferuje roczną jazdę luksusowym autem Lexus LBX. To wyjątkowe auto, znane ze swojego eleganckiego designu, zaawansowanych technologii i doskonałego komfortu jazdy, jest marzeniem niejednego miłośnika motoryzacji.
08-12-2023

E-konferencja: Światło w architekturze. III edycja

Światło odgrywa dużą rolę w każdej dziedzinie życia. Zwłaszcza w architekturze, ponieważ ma znaczący wpływ na wizualną percepcję budynku, nastrój i zadowolenie użytkowników oraz na bilans energetyczny budynku. Dlatego światło można śmiało określić jako jeden z najważniejszych elementów, na które architekci powinni zwracać szczególną uwagę przy tworzeniu projektów. W trakcie naszej konferencji poddamy analizie wszystkie aspekty właściwego korzystania ze światła. Widzimy się 14 grudnia 2023 o godz. 10:00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się.
08-12-2023

Po pandemii COVID-19 popyt na żywność naturalną znacznie wzrósł

– Konsumenci oczekują, że naturalność ma być oczywistością, czymś podstawowym. Jeszcze kilkanaście lat temu to był na rynku pewien wyróżnik, dzisiaj to jest już standardem. Wiele marek przeszło na komunikację produktów pod kątem naturalności składu – zauważa Anna Sambor, dyrektorka marketingu Herbapolu Lublin. Jak wskazuje, popularność naturalnej żywności – wytworzonej w prosty sposób, z podstawowych składników – wynika z coraz większej dbałości konsumentów o zdrowie i środowisko, a wartość tego segmentu będzie nadal rosnąć. Konsumenci często mają jednak problem z definicją naturalnych produktów, na ogół utożsamiając je z żywnością bio i eko.
08-12-2023

15 lat ALDI w Polsce świętuje promocjami w swoich sklepach przez 15 dni

Z okazji jubileuszu swojej działalności w Polsce sieć przygotowała dla swoich klientów wyjątkową kampanię promocyjną. Przez 15 dni ALDI będzie codziennie oferować inną promocję na wybrane artykuły. Akcja rozpocznie się 8 grudnia – i jest to data nieprzypadkowa, bo odliczając od tego dnia będziemy mogli korzystać z kolejnych obniżek aż do nadejścia Wigilii! Dzięki temu razem z ALDI będzie można znacząco obniżyć wydatki na świąteczne zakupy.
07-12-2023

Wystartowała druga edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - Projektuj z Bespoke

Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu można przesyłać do 30 stycznia 2024 roku.
07-12-2023

Trwają zapisy do bezpłatnego webinaru OKK! Design „Droga do własnej pracowni. Jak zacząć działać w branży architektonicznej”

Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem – wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości może prowadzić do frustracji i niepewności, utrudniając przejście od teorii do praktyki. Zrozumienie procesów rządzących światem biznesu i rozpoczęcie własnej działalności pozwala na skuteczniejsze zarządzanie karierą, budowanie marki osobistej, pozyskiwanie klientów i satysfakcję z pracy w branży.
07-12-2023

Nastroje i oczekiwania przedsiębiorców poszły znacząco w górę ze względu na wynik wyborów

Odblokowanie środków z KPO, przywrócenie dialogu społecznego i stabilności wprowadzania zmian w przepisach, powrót do poprzedniego sposobu rozliczania składki zdrowotnej – to tylko początek listy oczekiwań przedsiębiorców wobec rządu partii koalicyjnych, który prawdopodobnie powstanie w przyszłym tygodniu. W ich mniemaniu ma być on bardziej przyjazny biznesowi niż władza PiS. Nadzieje przedsiębiorców wzbudziły zapisy umowy koalicyjnej zawartej między Platformą Obywatelską, Trzecią Drogą i Lewicą. Duża część wyzwań dotyczy poprawy sytuacji na rynku pracy, a także podnoszenia konkurencyjności i innowacyjności krajowej gospodarki.
07-12-2023

Nowoczesne, przyjazne pasażerom rozwiązania na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina ponownie, jak przed pandemią koronawirusa, pęka w szwach. Jednak ostatnie lata w warszawskim porcie to nie tylko odbudowa ruchu, ale też wiele zmian, które sprawiły, że jest on stawiany w branży za wzór nowoczesności i rozwoju oraz lotnisko przyjazne pasażerom.
06-12-2023

Jak wprowadzenie innowacji w działach HR może wpłynąć na efektywność przedsiębiorstwa?

Wydawać by się mogło, że małe czy średnie organizacje nie muszą zbytnio inwestować w rozwój obszaru HR. Nic bardziej mylnego – działania związane z rekrutacją pracowników, szkoleniami, upskillingiem czy obsługą dotyczą wszystkich pracodawców. Dane rynkowe wskazują, że 80% firm pozyskuje pracowników bazując na własnej sieci kontaktów, a 55% poprzez portale z ogłoszeniami. Jak wprowadzić choćby niewielkie zmiany, by usprawnić działania HR w firmie niezależnie od jej wielkości? Na co warto postawić w pierwszej kolejności?
06-12-2023


Stron: 1776 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18939 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >