Sport – lista artykułów

Zakończył się współorganizowany przez firmę Soudal Rajd Gorących Serc

Dużym sukcesem zakończyła się pierwsza edycja Rajdu Gorących Serc – charytatywnego rajdu rowerowego łączącego aktywność i pasję kolarską z pomocą osobom z niepełnosprawnościami, którego współorganizatorem była firma Soudal. W tym roku udało się zebrać ponad 471 000 złotych na rzecz organizacji wspierających rozwój podopiecznych w obszarze sportu poprzez organizację treningów i obozów, aktywną rehabilitację oraz zapewnienie dostępu do sprzętu.
21-09-2023

Häfele Polska zostało partnerem strategicznym piłkarskich rozgrywek PRO Liga

Producent systemów oświetlenia i okuć meblowych chce w ten sposób wspierać aktywność fizyczną oraz futbolową pasję swoich pracowników. Dzięki zawarciu przez polski oddział firmy strategicznego partnerstwa z wrocławskimi rozgrywkami piłkarskimi PRO Liga, czyli ligą dla zawodników-amatorów, pracownicy firmy będą mogli realizować swoje sportowe ambicje.
19-08-2023

Fuksiarz.pl oficjalnym sponsorem hiszpańskiej LALIGA

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami! Z tego powodu bukmacher Fuksiarz.pl zdecydował się na pionierski ruch i ogłosił partnerstwo z czołową europejską ligą piłkarską. To pierwsza tego typu współpraca w tej branży w Polsce. LALIGA to najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii, a zarazem jedna z najpopularniejszych piłkarskich lig na całym świecie. Współpraca obu marek została ogłoszona na wyjątkowej konferencji prasowej z udziałem przedstawiciela i ambasadora LALIGA. Gościem specjalnym był sam Steve McManaman.
06-08-2023

KRISHOME Września chce wrócić na zaplecze PlusLigi

Klub z Wrześni, który stał się już uznaną marką w TAURON 1. Lidze, w której rywalizował w ostatnich dziesięciu sezonach, wkrótce rozpocznie przygotowania do nowych rozgrywek w 2. Lidze siatkarzy. Szefowie KRISHOME Września liczą na udany sezon i powrót na zaplecze PlusLigi.
02-08-2023

W Rajdzie Rzeszowskim wystartuje załoga Erika Caisa wyposażona w rozwiązania Milwaukee

Już 10 sierpnia startuje 32. edycja Rajdu Rzeszowskiego. W ciągu dwóch kolejnych dni kierowcy będą walczyć z czasem na 11 odcinkach specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. W Rajdzie wystartuje Eric Cais, zwycięzca tej imprezy w 2021 r., który będzie próbował ponownie sięgnąć po trofeum.
27-07-2023

Soudal partnerem TOUR DE POLOGNE 2023

29 lipca ruszyła jubileuszowa, 80. edycja jednego z najważniejszych szosowych wyścigów kolarskich na świecie – Tour de Pologne. Oficjalnym partnerem imprezy jest firma Soudal.
18-07-2023

20. edycja legendarnej rundy Mistrzostw Świata Hard Enduro

W Mistrzostwach Świata Hard Enduro, których kolejna runda odbędzie się w dniach 25-30 lipca Sybinie (Rumunia), nie ma miejsca na kompromisy. Ekstremalny prolog powstanie przy użyciu narzędzi Milwaukee i będzie sprawdzianem wytrzymałości oraz siły zawodników. To wielkie widowisko, na które czekają spragnieni wrażeń kibice z całego świata.
17-07-2023

BoConcept świętuje pod hasłem „ekstraordinær moments”, sponsorując zawodników turnieju Wimbledon

Duńska marka meblowa rusza z kampanią „ekstraordinær moments” i z dumą ogłasza, że została sponsorem pięciu światowej klasy tenisistów podczas turnieju Wimbledon 2023.
25-06-2023

Ponad 130 kolarzy amatorów uczestniczyło w III edycji Soudal CoffeeRide 2023

Tegoroczna, trzecia już edycja wydarzenia kolarskiego Coffee Ride zorganizowanego przez firmę Soudal w Cząstkowie Mazowieckim zgromadziła ponad 130 amatorów „dwóch kółek”. Dokładnie w światowy Dzień Roweru kolarze pokonali prawie 57-lkilometrowa trasę, którą przejechali wspólnie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich kolarzy, wielokrotnym mistrzem Polski, zawodowo związanym przez wiele lat z zespołem Lotto Soudal – Tomaszem Marczyńskim. Firma Soudal – organizator imprezy od lat promuje i wspiera rozwój kolarstwa w Polsce.
05-06-2023

Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO

Ministerstwo Sportu i Turystyki wyłoniło operatora krajowego czwartej edycji programu „Sportowe Wakacje +”, którym ponownie została należąca do Totalizatora Sportowego Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Zadaniem Fundacji jest rekrutacja organizatorów obozów sportowych dla dzieci i młodzieży w całej Polsce, natomiast celem programu promowanie aktywności ruchowej wśród najmłodszych oraz zachęcanie do systematycznego uprawiania sportu.
02-06-2023


Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18794 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >