Sport – lista artykułów

W Krakowie odbędzie się II Camp sportowy dla przyszłych paraolimpijczyków

W terminie 22-25.09.2022 r. w Hali Cracovii odbędzie się drugi camp sportowy w ramach projektu Sięgnijmy po medale – Los Angeles 2028. Tym razem będzie on poświęcony dyscyplinom paraolimpijskim dla osób z dysfunkcją wzroku. Spotkanie motywacyjne poprowadzi paraolimpijczyk Marcin Ryszka.
23-09-2022

Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

Stawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi – komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska.
16-09-2022

Wdrażanie innowacji w polskiej piłce nożnej

Jak przewidują analitycy rynkowi, globalna branża technologii sportowych do 2026 roku dwukrotnie zwiększy swoje przychody. Kluby sportowe, drużyny i sportowcy indywidualni korzystają z wielu innowacyjnych rozwiązań, które pomagają im analizować pracę ciała, przygotowywać plany treningowe czy strategię gry z konkretnym przeciwnikiem. Również w Polsce szeroko wchodzą do użytku, choć zwykle są to gotowe innowacje kupowane na globalnym rynku. Federacja piłki nożnej chce to zmienić i przyspiesza prace nad własnymi rozwiązaniami technologicznymi. Eksperci podkreślają, że sport wyczynowy jest jednym z głównych poligonów doświadczalnych dla innowacji później przyjmowanych przez rynek odbiorców amatorskich.
07-09-2022

Piłkarski mistrz świata ambasadorem Schüttflix - Łukasz Podolski nową twarzą start-upu logistycznego

Legenda futbolu – Łukasz Podolski – został nową twarzą marki Schüttflix. Jako ambasador marki będzie wspierał działania promujące firmę w Polsce oraz na innych rynkach europejskich.
16-08-2022

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022

Po dwuletniej przerwie JLL Polska wraca do organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń sektora real estate – JLL 11. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022. Tegoroczne rozgrywki odbędą się 4 sierpnia w MONTA BEACH VOLLEY CLUB.
01-07-2022

Popularyzacja kolarstwa w Polsce wpierana przez Soudal

Kolarstwo cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju o czym świadczy rosnąca ilość uczestników imprez organizowanych dla fanów „dwóch kółek”. Aż kilkuset kolarzy amatorów zadeklarowało udział w tegorocznym Coffee Ride w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim, w którym do pokonania była prawie 57-lkilometrowa trasa wspólnie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich kolarzy, wielokrotnym mistrzem Polski, zawodowo związanym z zespołem Lotto Soudal – Tomaszem Marczyńskim. Impreza zorganizowana została po raz kolejny przez firmę Soudal, która od lat promuje i wspiera rozwój kolarstwa w Polsce.
15-06-2022

Można składać wnioski o dofinasowanie obozów sportowych dla dzieci i młodzieży

15 milionów złotych dofinansowania na udział dzieci i młodzieży z całej Polski w obozach sportowych przeznaczą wspólnie w 2022 roku Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy. Akcja realizowana jest już po raz trzeci, a organizatorzy chcą objąć działaniami – podobnie jak w ubiegłym roku – co najmniej 20 tys. dzieci.
14-06-2022

Kto wspiera naszych sportowców? Zakończyło się Forum Sponsoringu Sportu

7 czerwca 2022 roku odbyło się pierwsze Forum Sponsoringu Sportu. „Chcemy przybliżyć to, jak wspierać sport. Ta przestrzeń pozwoli nam opracować jak najlepszy model, aby wsparcie było kierowane odpowiednio, a środki były bardzo dobrze wydatkowane” – powiedziała podczas forum Danuta Dmowska, przewodnicząca zespołu ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa. Karol Rebenda, wiceminister Aktywów Państwowych, odczytał list od wicepremiera Jacka Sasina.
13-06-2022

RK Exclusive Doors MTB Team wpierany przez G-U Polska

Strategia wizerunkowa G-U Polska, dostawcy innowacyjnych systemów okiennych i drzwiowych, nie od dziś opiera się na promowaniu sportowych inicjatyw i zdrowego trybu życia. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy sponsorskiej z RK Exclusive Doors MTB Team – profesjonalną drużyną kolarską, której właścicielem jest Robert Karasek, szef firmy RK Exclusive Doors, będącej sponsorem tytularnym zespołu. To nie pierwszy raz, gdy G-U wspiera rowerzystów. W zeszłym roku nawiązało współpracę ze Stowarzyszeniem Kórnickie Bractwo Rowerowe.
05-05-2022

We wrześniu odbędzie się kolejna edycja Poland Business Run 2022

4 września po raz 11. wystartuje charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run. W tym roku organizatorzy przygotowali zawody w Krakowie oraz rywalizację wirtualną po samodzielnie wybranej trasie. Poprzez udział w wydarzeniu biegacze połączeni w 5-osobowe sztafety pomogą beneficjentom z niepełnosprawnością ruchową i po mastektomii. Start zapisów 10 maja.
22-04-2022


Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18064 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 663

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >