Media – lista artykułów

Systemy CRM – prognozujemy trendy

Wśród narzędzi usprawniających pracę wielu firm można wskazać systemy CRM. Od pewnego czasu są one obecne również w biurach nieruchomości. W jakie funkcje takie oprogramowanie zostanie wyposażone w przyszłości, aby jeszcze skuteczniej wspierać agentów w ich codziennych zadaniach?
23-09-2022

Operator hurtowy vs. detalista – jak wybrać dostawcę internetu światłowodowego?

Chcesz skorzystać z oferty sieci światłowodowej i przekonać się, jak wygląda rozwój tej technologii w Polsce? Nie wiesz, jaka jest różnica między operatorem hurtowym a detalicznym? Dowiedz się, w jaki sposób wybrać dostawcę internetu światłowodowego i uzyskaj dostęp do najszybszej i niezawodnej technologii.
01-09-2022

Dlaczego warto wybrać internet światłowodowy?

Obecnie, jak nigdy dotąd, obserwujemy zapotrzebowanie na stabilny i wysokoprzepustowy internet. W sieci można się uczyć, pracować, a także oglądać filmy, grać w gry o wysokiej rozdzielczości, kontaktować z przyjaciółmi i rodziną. Szybkie łącze pozwala na wykonywanie wielu codziennych obowiązków bez konieczności wychodzenia z domu. Dlatego warto postawić na nowoczesne technologie. Poznaj najważniejsze powody, dla których warto mieć światłowód.
20-07-2022

Aplikacja turystyczna, którą warto zabrać ze sobą na wakacje

Tarasy Zamku Książ czy okolice zamku w Malborku? ORP „Błyskawica” w Gdyni, Muzeum Browaru „Żywiec”, młyn papierniczy w Dusznikach-Zdroju, Muzeum Katyńskie w Warszawie a może pałacyk Sienkiewicza w Oblęgorku? Niezależnie od tego, gdzie się udamy, wszystkie te miejsca – a także wiele innych – możemy zwiedzać z pomocą jednej aplikacji mobilnej: MOVI Guide.
20-07-2022

Pierwsza polska chmurowa kontrola dostępu impero 360 – nowość w ofercie UNICARD

Marka UNICARD, lider w branży systemów bezpieczeństwa, poszerzyła asortyment o nowy autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty o technologię chmurową. To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.
21-04-2022

Powstała nowa aplikacja mobilna do testowania kolorów farb - Beckers Easy Colour

autorską aplikację mobilną do testowania kolorów - Beckers Easy Colour. Wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości pozwala ona sprawdzić, jak konkretne odcienie z palety Beckers prezentują się na ścianach i wybrać tonację najbardziej pasującą do danego wnętrza i własnych preferencji. W aplikacji nie brakuje ponadto ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, informacji o najnowszych trendach kolorystycznych czy funkcjonalności, która umożliwia odtworzenie kolorów z otaczającej nas przestrzeni.
11-04-2022

Amazon uruchamia nowy program zniżkowy dla produktów codziennego użytku - Amazon Super

W ciągu ostatniego roku zespoły Amazon pracowały nad tym, aby zapewnić klientom w Polsce szeroki wybór produktów, niskie ceny każdego dnia oraz szybką i niezawodną dostawę. Od momentu uruchomienia sklepu, oferta Amazon.pl zwiększyła się ze 100 do ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach, takich jak np. sprzęt sportowy, elektronika, kosmetyki i higiena osobista, książki, smartfony, zabawki, artykuły spożywcze. Wprowadzenie w październiku Prime, flagowego programu Amazon, zapewniło klientom bezpłatną dostawę milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia. Prime to również dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Prime Video, darmowych gier i zawartości w grach w ramach Prime Gaming.
21-03-2022

MojWeterynarz.Online dostępny dla zwierzaków uchodźców z Ukrainy

Uciekający przed wojną obywatele Ukrainy, zabierają ze sobą tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy. Na szczęście wielu z nich nie zapomina o zwierzętach domowych, które są ich członkami rodziny. Psy, koty, świnki morskie chomiki i inne zwierzęta masowo przybywają ze swoimi właścicielami do Polski.
14-03-2022

Serwis Prawo.pl dostępny w języku ukraińskim

Wolters Kluwer Polska, wydawca serwisu Prawo.pl, uruchomił specjalną sekcję aktualności "Pomoc prawna dla Ukrainy" kierowaną zarówno dla osób bezpośrednio dotkniętych kryzysem wywołanym agresją Rosji na Ukrainę, jak i do osób niosących pomoc uchodźcom. Trafia tu codziennie mnóstwo artykułów, które w praktyczny i przystępny sposób wyjaśniają kwestie związane z pobytem w Polsce, uzyskaniem pomocy prawnej i socjalnej oraz świadczeń zdrowotnych. Wszystkie treści są dostępne po polsku i ukraińsku.
14-03-2022

Ukraina.Services, portal agregujący oferty pomocy dla uchodźców wojennych

Polacy i polskie firmy masowo ruszyli, by pomagać mieszkańcom ogarniętej wojną Ukrainy. Inicjatywy idą w tysiące, są natomiast bardzo rozproszone i trudno się w tym informacyjnym galimatiasie poruszać. Programiści z Da Vinci Studio zbudowali portal ukraina.services, by w jak najprostszy, intuicyjny sposób integrować pomoc dla Ukraińców, którzy przekraczają polską granicę.
02-03-2022


Stron: 43 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17913 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >