Media – lista artykułów

Powstał Serwis Konsumersi.pl, który umożliwia zakończenie sporu konsumenckiego

Fundacja Konsumentów uruchomiła nowy serwis Konsumersi.pl. Umożliwia on konsumentom bezpłatne i szybkie zgłoszenie do firmy spornej sprawy, a także upublicznienie jej, co wzmacnia pozycję konsumenta i pomaga w osiągnięciu porozumienia. Szybka reakcja na takie zgłoszenia pozwala firmom zadbać o dobrą reputację i podkreśla wysoką jakość obsługi klienta. Skorzystanie z serwisu Konsumersi.pl jest proste, nie wymaga wiedzy prawnej, a wypełnienie przygotowanego formularza zajmuje tylko kilka minut. Serwis może się przydać wielu osobom zwłaszcza w nadchodzących okresach bardziej intensywnych zakupów np. Black Weeks, Świąt Bożego Narodzenia, czy wyprzedaży sezonowych.
16-11-2023

Milluu – cyfrowa platforma do zarządzania najmem nieruchomości

Od pandemii cyfryzacja na świecie zdecydowanie przyspieszyła, jednak na rynku najmu wciąż pozostaje duże pole do zagospodarowania. Stwarza to okazję dla firm i startupów technologicznych, które znalazły niszę na rynku. Odchodząc od papieru i długopisu oferują swoim klientom cyfrowe platformy i aplikacje do zarządzania najmem.
25-10-2023

Portal eBudownictwo – polecamy!

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego uruchomił pod koniec sierpnia nowy portal eBudownictwo. Portal w jednym miejscu udostepnia wszystkie usługi cyfrowe urzędu, pomocne w procesie budowlanym. Portal jest dostępny pod adresem e-budownictwo.gunb.gov.pl.
13-10-2023

Bukiet kwiatów stworzony nie przez florystę, ale przez sztuczną inteligencję

Na polskim rynku startuje Panksy - pierwsza w Europie kwiaciarnia internetowa działająca w oparciu o AI, naukę i psychologię. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a wygeneruje pomysł na mocno zindywidualizowaną kompozycję, którą floryści zamienią w bukiet z dostawą do domu.
09-10-2023

Wiener DRIVE - nowa aplikacja dla kierowców, z którą za bezpieczną jazdę otrzymuje się do 30% składki ubezpieczenia

Ubezpieczyciel prezentuje aplikację Wiener DRIVE. Nowe rozwiązanie ma zwiększyć bezpieczeństwo na drodze i poprawiać styl jazdy kierowców. System podpowiada, jak jeździć bardziej ekologicznie i oszczędnie, a nowym klientom proponuje udział w konkursie, w którym nagrodą jest nawet 30% składki ubezpieczenia. Każdy może wygrać i stać się świadomym użytkownikiem drogi. Aplikacja dostępna jest dla posiadaczy Pakietu AUTO, a pobrać ją można z App Store i Google Play.
05-10-2023

Wsparcie dla właścicieli mieszkań pod wynajem

W miarę rosnącego popytu na wynajem mieszkań, coraz więcej osób w Polsce decyduje się na inwestowanie w nieruchomości. W polskim prawie dotyczącym wynajmu istnieją jednak znaczące luki, które narażają właścicieli mieszkań na brak odpowiedniej ochrony prawnej.
21-09-2023

Jednorazowy upust w wysokości maksymalnie 125 zł za energię elektryczną dla gospodarstw domowych

Rząd w nowym rozporządzeniu zobowiązał sprzedawców energii elektrycznej do udzielenia w tym roku jednorazowego upustu cenowego gospodarstwom domowym. Każde z nich może liczyć na ponad 120 zł netto obniżki, co oznacza jeden miesięczny rachunek „za darmo”. Upust będzie przysługiwał rolnikom, rodzinom z Kartą Dużej Rodziny oraz z osobami z niepełnosprawnościami, a także prosumentom z własną instalacją OZE. Pozostałe gospodarstwa domowe muszą w tym celu spełnić jeden z czterech, mało wymagających warunków.
14-09-2023

Nowa strona WWW Stoen Operator podstawową formą promocji firmy w Sieci

Strona WWW ułatwia klientom zapoznanie się z ofertą firmy. Bez wychodzenia z domu mogą wybrać produkt, zapoznać się z jego specyfikacją, skontaktować się z dostawcą i złożyć zamówienie. Łatwe wyszukiwanie informacji, uproszczony wygląd przyjazny dla klienta, użyteczne funkcjonalności – to nowa odsłona strony internetowej www.stoen.pl. Wdrożone zmiany to kolejny krok Stoen Operator w stronę dalszej digitalizacji spółki i wdrażania udogodnień z myślą o odbiorcach jej usług.
07-09-2023

Schüttflix - pierwsza cyfrowa platforma logistyczna dla branży budowlanej

Schüttflix - cyfrowa platforma logistyczna dla towarów masowych w budownictwie - założona w 2018 r. w Niemczech jako startup, w Polsce obecna od zeszłego roku - przetrwała kryzys w branży budowlanej i skupia się na dalszym wzroście. Po udanym roku 2022, w którym odnotowano znaczny wzrost przychodów, firma z branży construction-tech w nowej rundzie finansowania otrzymała łącznie 45 milionów euro świeżego kapitału. Osiągnięcie rentowności jest planowane w ciągu 12-24 miesięcy.
01-09-2023

Jak budować widoczność firmy w sieci dzięki obecności w popularnych serwisach?

Dzisiaj każdy przedsiębiorca, który chce odnosić sukcesy, powinien zadbać o widoczność swojej firmy w Internecie. Tylko jak to zrobić? Z pomocą przychodzą sprawdzone narzędzia. Jednym z nich są internetowe katalogi firm. Umożliwiają one m.in. budowanie rozpoznawalności i docieranie do nowych klientów. Czym są wspomniane katalogi? W jakich serwisach warto prezentować swoją firmę? Co powinna zawierać internetowa firmowa wizytówka? Podpowiedzi znajdują się w artykule.
14-08-2023


Stron: 47 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18939 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >