Media – lista artykułów

Szukasz mieszkania do wynajęcia - poznaj ranking najlepszych aplikacji dzięki, którym najłatwiej wynajmiesz nieruchomość

Wybór mieszkania to jedna z najtrudniejszych decyzji, przed którym stoi człowiek – rodzi wielkie emocje, a do tego w grę wchodzą spore pieniądze. Rynek nieruchomości w Polsce przechodzi trudny czas. Konsumentów nie stać na drogie kredyty, więc coraz więcej osób skłania się ku wynajmowi. Wolnych mieszkań jest jednak coraz mniej. Jak zatem wybrać to odpowiednie? Czy aplikacje mobilne ułatwiają ten proces? Czego oczekują od nich użytkownicy?
26-01-2023

Wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych w funkcjonalnej aplikacji - PreferRent.com

Firma PreferRent oferuje pierwszą w Polsce aplikację umożliwiającą zautomatyzowane wyszukiwanie, porównywanie i wypożyczanie maszyn i narzędzi budowlanych od szeregu firm rentalowych. Wprowadza tym samym funkcjonalności znanych platform wynajmu na rynek zupełnie nowej branży. Innowacyjna aplikacja łączy ze sobą firmy wynajmujące sprzęt budowlany i najemców z różnych sektorów gospodarki. To rozwiązanie wpisuje się w aktualne potrzeby klientów funkcjonujących w świecie powszechnej digitalizacji. Stanowi także konkretną odpowiedź na czasy problemów z dostępnością sprzętu i części zamiennych oraz rosnących kosztów. Łotewski start-up powstał w 2020 roku, w Polsce firma działa od kilku miesięcy i sukcesywnie rozwija portfolio klientów.
26-01-2023

Dezinformacja w branży rolno-spożywczej - w sieci pojawia się coraz więcej fake newsów

W 2022 r. wykryto 260 publikacji medialnych, powielających fałszywe informacje dotyczące żywności oraz 80 kont automatycznie rozpowszechniających w sieci fake newsy na ten temat. Przeprowadzono też cztery masowe akcje dezinformujące, a zmanipulowane przekazy dotarły do 14 mln odbiorców – podaje Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych.
25-01-2023

Co musisz wiedzieć, aby móc korzystać z superszybkiego światłowodu w Twoim mieszkaniu?

Światłowód w ostatnim czasie zyskał na popularności i jest najczęściej wybieraną opcją szybkiego internetu. Dużymi zaletami tego rozwiązania jest niesamowita szybkość oraz stabilność łącza. Czy mieszkańcy bloków również mogą cieszyć się z tych korzyści? Światłowód w mieszkaniu – czy to w ogóle możliwe? Sprawdzamy!
17-01-2023

Akademia Wiedzy Praktycznej G-U nowy kanał na YouTube

„Akademia Wiedzy Praktycznej” G-U to innowacyjne podejście do kwestii komunikacji i budowania zaufania na linii marka – klient. Skąd pomysł na stworzenie filmowego poradnika technicznego dla klientów, jakie zagadnienia są w jego ramach omawiane, czy producenci stolarki pytają o to samo, o co klienci ostateczni? Na te i inne pytania odpowiada Tomasz Bartol, inżynier wsparcia technicznego i rozwoju w G-U Polska
04-01-2023

Światłowód – odpowiadamy na najczęstsze pytania

Innowacyjna technologia światłowodowa jest nadal stosunkowo nowa, ale już na stałe wpisała się w naszą codzienność. Wraz z jej rosnącą popularnością pojawiają się pytania na temat jej funkcjonowania i bezpieczeństwa, rozpowszechniane się także niesprawdzone informacje. Dlatego rozprawiamy się z powielanymi mitami, odpowiadając na najczęstsze pytania użytkowników. Czy światłowód ma wpływ na zdrowie? Ile kosztuje takie rozwiązanie? Sprawdźmy!
03-01-2023

Wszystko, co musisz wiedzieć o światłowodzie

Zapotrzebowanie na szybki i stabilny internet nigdy nie było większe. Spędzamy coraz więcej czasu online. Wzrasta też liczba urządzeń domowych podłączonych do sieci. Łącze światłowodowe FTTH to obecnie jedna z najnowocześniejszych technologii, która odpowiada również na przyszłe cyfrowe potrzeby użytkowników . Dowiedz się, co to jest światłowód, jak działa i jakie są jego korzyści!
09-12-2022

Powstał nowy serwis z materiałami dla interesariuszy Śnieżki

Nowy serwis korporacyjny sniezkagroup.com ułatwi interesariuszom, w tym inwestorom i przedstawicielom mediów, dostęp do istotnych informacji na temat Śnieżki i całej Grupy Kapitałowej. W serwisie znajdują się bieżące i archiwalne materiały wynikowe, aktualności, a także galeria zdjęć do pobrania. Niebawem w strukturę strony zostanie włączony serwis ESG.
09-12-2022

Wykorzystanie chmury hybrydowej w zabezpieczeniu danych przedsiębiorstwa

Odpowiedni model przechowywania i przetwarzania danych jest fundamentem ciągłości wielu biznesów. Zagrożeniem są nie tylko awarie i błędy użytkowników, lecz także nasilające się cyberataki. W trakcie pandemii COVID-19 wzrosła popularność rozwiązań chmurowych i świadomość korzyści, jakie niesie za sobą ta technologia. Część firm wciąż widzi szereg barier w migracji do chmury publicznej i wybiera tzw. rozwiązania on-premise, czyli przechowywanie danych na serwerach lokalnych. Hybrydowe rozwiązania – łączące obie te technologie – będą jednak zyskiwać na popularności. – W nadchodzących latach klienci będą wybierać rozwiązania z jednego źródła i łączyć rozwiązania od dostawców, którzy mogą zaoferować zarówno przechowywanie danych w chmurze, jak i na serwerach lokalnych – prognozuje Igor Cejkovský z Synology.
05-12-2022

Konfigurator, który pomaga dopasowane baterie i ceramikę do łazienki jest już dostępny online

Randki online już dawno stały się czymś normalnym. Dlaczego więc nie skorzystać z tej samej technologii, aby znaleźć idealne baterie i umywalki? Opracowany przez Duravit konfigurator pomaga użytkownikom znaleźć najlepszą kombinację baterii i ceramiki do każdej łazienki.
18-11-2022


Stron: 44 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >