Wydarzenia w kraju – lista artykułów

Jak odebrać mieszkanie od dewelopera? Zapraszamy na darmowe wydarzenie poświęcone formalnościom po zakupie nieruchomości

Kupiłeś mieszkanie od dewelopera i czekasz na jego odbiór techniczny? Przyjdź do warszawskiego showroomu pracowni Decoroom w pierwszy weekend lutego, aby dowiedzieć się, jakich formalności należy dopełnić po zakupie nieruchomości i jak samodzielnie odebrać ją od dewelopera. Na miejscu dostępni będą eksperci m.in. radca prawny, doradca finansowy i inwestycyjny oraz architekci wnętrz.
27-01-2023

Fimtec na targach WINDOOR-TECH planuje huczne obchody swojego Jubileuszu 25 – lecia

Specjalną, jubileuszową strefę „Fimtec Friends Area” pełną nowych maszyn, urządzeń i rynkowych premier - w związku z 25-leciem istnienia planuje podczas zbliżających się targów WINDOOR-TECH firma Fimtec Polska. O tym jak zmieniała się branża w ciągu minionego ćwierćwiecza oraz jakie wyzwania stoją obecnie przed przedsiębiorstwami z branży stolarki otworowej a także co jubilat planuje zaprezentować podczas targów, mówi Grzegorz Osada, właściciel Fimtec Polska.
27-01-2023

Kiedy znikną kable sieci średniego napięcia sprzed naszych domów? Grupa PGE planuje schować w ziemi 30 % linii energetycznych do 2026 r.

Grupa PGE prowadzi strategiczny dla polskiej energetyki program kablowania sieci średniego napięcia (SN). Do 2026 roku schowa pod ziemię co najmniej 30 proc. istniejących linii średniego napięcia. W tym celu kupiła pierwszą w Polsce, specjalistyczną maszynę do układania kabli energetycznych pod ziemią bez konieczności robienia wykopów. Dzięki temu czas inwestycji w kablowanie sieci zdecydowanie się skróci.
27-01-2023

Jakie cele przyświecają przygotowywanym targom BUDMA 2023?

Przed nami Targi BUDMA 2023 - najbardziej prestiżowa impreza handlowa dla budownictwa i architektury w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.
26-01-2023

MONTERIADA już od 31 stycznia na targach BUDMA

Już 31 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu startuje MONTERIADA. Na stoisku 108 w hali 5 ruszą wyjątkowe pokazy montażu na żywo nowoczesnych produktów, które pozwalają zadbać o ciepły dom. Organizator wydarzenia – Związek POiD – wraz z Partnerami przygotował również wiele innych atrakcji. Jak wygląda program MONTERIADY 2023?
25-01-2023

Ekspozycje ponad 50. wystawców do zobaczenia na targach WINDOOR-TECH!

Hale wypełnione maszynami i technologiami do produkcji nowoczesnych okien i drzwi – to czeka już za kilka dni wszystkich profesjonalistów związanych ze stolarką. Święto branży: Targi WinDoor-tech i Budma potrwa od 31 stycznia do 3 lutego 2023.
24-01-2023

OponyMająMoc – ratują życie, koniecznie sprawdź ich stan przed wyjazdem na ferie

Dawno, dawno temu wszyscy jeździli na jednych oponach i marzyli o Fiacie 125p. Rzeczywiście, historycznie opony na cały rok towarzyszyły motoryzacji przez wiele dziesięcioleci. Z czasem jednak, zwłaszcza od lat 80’, ruch na drogach był coraz większy, a auta coraz cięższe – więc opony na cały rok przestawały zapewniać kierowcom wystarczającą przyczepność. Dlatego powstały opony dedykowane zimowej części roku, kiedy temperatury są poniżej +7/10 st. C, a drogi pokryte wodą, śniegiem albo błotem pośniegowym. I drugi typ na ciepłą część roku – kiedy drogi rozgrzewają się do ponad 60 st. C.
20-01-2023

Projektanci w sklepach Castorama pomogą w remoncie łazienki

Łazienka jest miejscem, w którym remont przeprowadzamy co kilka lat i kojarzy nam się z niemałym wyzwaniem. Jeżeli jednym z celów na 2023 rok jest właśnie zaaranżowanie tej przestrzeni, podpowiadamy, jak można zrobić to szybko, łatwo i przyjemnie – i to kompleksowo, podczas jednej wizyty w sklepie!
20-01-2023

Trwają zapisy na bezpłatny webinar edukacyjny dotyczący Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

Wszystko, co trzeba wiedzieć o identyfikacji w Krajowym Systemie e-Faktur w pigułce, czyli EuroCert zaprasza na bezpłatny webinar pt. „KSeF - projekt ustawy i jej konsekwencje. Identyfikacja i obsługa faktur w systemie”
19-01-2023

Przestępcy internetowi przekraczają kolejne granice pomysłowości. Uważaj, ponieważ wraz z autem możesz sprzedać… dane osobowe

Przestępcy internetowi przekraczają kolejne granice pomysłowości, a w kręgu ich zainteresowań znajduje się coraz więcej obszarów i branż. Rynek motoryzacyjny, wbrew pozorom, także jest narażony na działania phishingowe. Jak nie paść ofiarą cyberprzestępców i uniknąć utraty danych wrażliwych podpowiadają eksperci autobaza.pl.
19-01-2023


Stron: 445 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 67

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >