Aluminiowe konstrukcje specjalnie dla przemysłu

« Powrót do artykułu: Aluminiowe konstrukcje specjalnie dla przemysłu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 października 2014, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Nie wiem dlaczego cały artykuł dotyczy firmy Krause. Od wielu lat śledzę rynek i widzę jak wchodzą nowe marki, które stawiają na jakość. Nie ma co ukrywać że produkty w/w marki można już kupić w sklepach typu Castorama czy OBI. Świadczy to tylko o producencie który leci na marce a nie jakości. Kupując drabinę, rusztowanie lub jakiś podest typowo przemysłowo dostajemy wersję okrojoną maksymalnie. Jakość wykonania sprzętu do prac na wysokości jest tragiczna. Grubość ścianki czy wykonanie jest na poziomie produktów wykonywanych w garażu czy ściąganych z Chin. Będąc na targach Budma w Poznaniu znalazłem firmę Altrex a właściwie głównego przedstawiciela na Polskę firmę Lero. Różnorodność produktów była ogromna. Widać było że firma stawia na jakość. Porównując podesty firma Altrex-Lero posiada podest który przyjmuje na sam stopień aż 150 kg a na podest 750 kg. Dodaje że inni producenci posiadają podesty o maksymalnym obciążeniu 150 kg, jak zwykła drabina domowa. Poczytajcie sami na temat tej firmy i ich produktów www.altrex-lero.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2014, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat się nie zgodzę - to że drabiny Krause są w Castoramie nie znaczy wcale o gorszej jakości. Pracuję od lat z tym sprzętem - drabiny, rusztowania. Są bezkonkurencyjni. WIdać, że nie ma pojęcia o czym Pan mówi. A Pana komentarz jest chamską reklamą konkurencji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wynajmuję w www.euro-rusztowania.pl – mają bardzo nowoczesne rusztowania, w sam raz na mniejszą i większą budowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że drabiny Kause są solidną firmą. Jeśli nie chce Pan kupować w castoramie to są inne firmy zajmujące się jej dystrybucją :P np. dmn: http://www.drabiny-krause.dmn.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >