Amerykanka?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

20 września 2011, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie najlepiej wstawić to do pokoju gościnnego, dla gości którzy przyjechali na jakieś przyjęcie rodzinne bądź są przejazdem. Ja właśnie w gościnnym mam jedną dwu osobową i dwie jednoosobowe :) Rodzina nie narzeka ;)A jak coś nadrabiamy śniadankiem :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2011, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla gości tak dla mnie osobiście nie :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2011, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja też miałem krótkie perypetie z amerykanką :P
wole jednka polki ;P

a tak na serio... to może i jest funkcjonalne jak przyjadą goście itp. ale strasznie nie wygodne ..

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2011, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale taka jest prawda ale to też zalezy jak amerykanka jest duża no ale chyba jak już jest 2 osobowa to raczej to już bardziej taka ala mała sofa?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy gdzie... ja już też się spotkałam z określeniem amerykanka 2 osobowa i sofa 2 osobowa, a ogólnie to chyba za wielkiej różnicy nie ma ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez sensu to :P tak czy siak wole normalne łóżko :) wszystko co jest rozkładane wieszcie mi przez całe zycie uzwyam coś co ma mechanizm czy też obalany czy wyciagany ... wszystko sie psuje !!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No można pow., że tez sie zgadam nic dobrego :) stabilne meble :D

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj znajdziesz amerykanki http://www.katalog-meble.pl/26__tapczany

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi przedmówcy mają po częsci racje jeżeli chodzi o taką amerykankę, predzej czy pozniej rozleci się..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 289

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >