Biała cegła - doskonałym tłem

« Powrót do artykułu: Biała cegła - doskonałym tłem | « Powrót do grupy: Wnętrza

2 lipca 2015, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Biała ma w sobie wiele uroku – ociepla wnętrze i daje duże pole do wyeksponowania innych elementów wyposażenia – mebli, obrazów czy dekoracyjnych dodatków. Jest ponadczasowa i uniwersalna, ponieważ świetnie wpisuje się w styl klasyczny, rustykalny i nowoczesny.Ja mam u siebie idealny jej zastępnik - kamień dekoracyjny stone master loft brick

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2015, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupowałam w Leroy Merlin kamień Stone master, materiał jest super i na ścianie efekt jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2015, 01:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
cegła zawsze wygląda najlepiej jak jest to wymurowana ściana z cegły pełnej. Druga opcja to płytki, ale najlepiej ręcznie formowane, aby wyglądały różnorodnie, np z firmy dom rustykalny. Można też kupić cegłę w castoramie czy gdziekolwiek, ponieważ pomalowana na biało zawsze praktycznie wygląda dobrze. Trzeba tylko pamiętać o narożnikach, żeby kupić specjalne narożnikowe płytki. Bez tego nie będzie efektu.
A inspiracje z użyciem cegły można znaleźć tutaj:
http://www.tissu.com.pl/produkty/147-projekty-wnetrz,150-pro jekty-wnetrz-prywatnych,161-rodzaj-materialu,239-cegla

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2015, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie wygląda. Ale chyba cegła sama w sobie jest droga. lepiej wybrac kamień dekoracyjny?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego lepiej wybierz kamień dekoracyjny Stone Master. Efekt daje rewelacyjny, to trwały i pewny materiał. Ja polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >