Budowa domu na działce zadrzewionej i zakrzewonej

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

22 września 2020, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, rodzice żony posiadają działkę mieszaną rolna z zabudowaniami (3 budynki w tym 2 mieszkalne), las, tereny zadrzewione i zakrzewione. Łącznie ok 1ha. Z tej działki chcieli by wydzielic Nam kawałek działki na budowę domu. Kawałek ten jest zakrzewiony, nie jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, cała reszta działki i wszystkie działki w pobliżu są jako tereny pod budowę domu. Co zrobić aby można było się pobudować na tej części otrzymanej przez rodziców. Jest to najlepszy teren ponieważ akurat tam nie ma drzew tylko zarosla. Ile może kosztować odrolnienie takiej działki jeśli trzeba, i czy lepiej wyznaczyć tylko mały kawałek np 500 m2 na budowę domu czy lepiej większa część, np z kawałkiem lasu. Proszę o porady. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Mpzp - Budowa domu Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert pra... Witam,jestem właścicielką działki. Na jednej części stoi Stary dom, na drugiej chciałam postawić nowy budynek mieszkalny. Niestety kiedy zaczęłam dowiadywać się...
  • Ogłoszenie upadłości konsumenckiej Liczba postów: 7 Grupa: Ekspert pra... Nie tylko poprzez ogłoszenie upadłości można pozbyć się zadłużenia. Skontaktuj się z nimi www.kancelarialexa.pl , to jedna ze skuteczniejszych kancelarii specja...
  • Darowizna zagrody siedliskowej z ojca(rolnika) na... Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert pra... Według mnie powinieneś udać się do dobrego notariusza. Otrzymasz wtedy pewne i aktualne informacje dotyczące przekazania darowizny. Sprawa jest dosyć poważna, d...
  • Zmiana elektryki Liczba postów: 7 Grupa: Ekspert pra... Ja bym się na Twoim miejscu zgłosiła do sprawdzonego elektryka. Dobrym rozwiązaniem będzie elektryk Szczecin - usługi elektryczne: http://www.elektryk-szczecin....
  • odległość tarasu od granicy sąsiedniej działki Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert pra... - Ciekawe, czy pytającego zadowoliła ta odpowiedź?.. - Jak wygląda taras, a np. utwardzenie gruntu? (jeśli można to wyodrębnić poza nazewnictwem???)… - Zwrócił...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >