Cegła w salonie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 października 2021, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie mam normalne, tynkowane ściany. Zastanawiam się nad zmianą na coś bardziej stylowego. I chodzi mi by na części salonu, na jednej ścianie, dać coś a'la cegłę. Kilka takich aranżacji widziałem już i powiem, że to całkiem fajnie wygląda. Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2021, 13:27

Fajny pomysł. Tylko nie idź w te zamienniki robione z gipsu, bo to beznadzieja. Można iść w zwykłą cegłę, ale to trochę zabierze przestrzeni z wnętrza. Taka cegła to jakieś 6 cm, wiec jak zrobisz wszystkie ściany to trochę się nazbiera. No i to też trochę waży. Na rynku też są płytki z czegoś takiego, co się nazywa elastyczny klinkier. Cieniutkie płytki o całkiem fajnym wyglądzie. Wydaje mi sie, że widziałem w OBi i jeszcze jakimś markecie. Może taki system by zdał egzamin u Ciebie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2021, 18:16

Zgadza się, jeśli cegła to naturalna, prawdziwa, dobrej jakości. https://www.decoroom.eu/blog/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2021, 09:29

Jeśli nie macie pomysłu ani wizji na to jak wykończyć swoje mieszkanie to sprawdźcie na stronę projekty wnętrz realizacje to doświadczeni i bardzo pomysłowi ludzie. Na pewno stworzą dla was wyjątkowe, piękne i wymarzone wnętrze. Polecam ich serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2021, 18:57

Fajny pomysł. Też to brałam pod uwagę. Myślałam o zrobieniu z cegły. ale to jednak kilka cm ucieka na wielkości pomieszczenia. Może to niewiele ale zawsze. Cegła to jakieś 6 cm + cement który bedzie z tyłu. Można też zrobić z takich płytek. Wyglądają podobnie, a są cieńsze. I lżejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2021, 04:53

Hey, what a great post I came across and believe me I've been searching for this kind of post for the past week and barely found this one. Thank you so much and will be looking for more posts from you.
cookie clicker

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2021, 18:35

Trend na cegłę cały czas na obecny i ja też swego czasu miałam takie dylematy. Znalazłam fantastyczny zamiennik cegły w postaci płytek mineralnych ręcznie robionych z Elastolith. Efekt doskonały, a ich plusem jest to, że łatwo się je montuje, ponieważ klej montażowy spełnia funkcję również fugi.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2021, 14:36

Dokładnie o te płytki mi chodziło. Byłem w weekend w Obi i widziałem. Elastolith. Jak rozmawiałem ze sprzedawcą to mogą załatwić dowolny kolor z oferty, a ta jest bardzo bogata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 19:04

Możesz też zobaczyć u nich na stronie. Mają już swój sklep internetowy. Reklamują go co jakiś czas na swoim kanale na FB. Pewnie tam dostaniesz wszystko, co mają. Ich profil to całkiem fajne źródło inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2021, 19:21

Ja kupowałam je stacjonarnie w sklepie gdyż musiałam zobaczyć w rzeczywistości jak taka płytka się prezentuje. Bardzo to ułatwiają wizualizacje jakie są w sklepie choć nie powiem realizacje przedstawione na profilu producenta są boskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3538 Grupa: Porady i op... Użytkownik robertb napisał: Jeśli to dość świeża sprawa to powinno wystarczyć namoczenie i dotarcie ściereczką. Jeśli nie, rozejrzyj się po tych produktach - hg...
  • co na ściany zamiast obrazów Liczba postów: 238 Grupa: Porady i op... Trudny wybór :) W mojej opinii jeżeli szukacie fajnych propozycji w zakresie obrazów, ale również map świata (zdrapek), do samodzielnego malowania, czy również....
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 239 Grupa: Porady i op... Czerwona cegła jak najbardziej, mam u siebie i jestem mega zadowolona. Polecam Instagram Decoroom, kopalnia pięknych fotek z mieszkań i domów. https://www.insta...
  • Pościel z dekoracjami osikowymi???? Liczba postów: 12 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem przede wszystkim powinna być wygodna abyśmy mogli się w niej dobrze wyspać i też zimą ogrzać przez całą noc. Dlatego ze swojej strony śmiało mogę p...
  • zmywarka dla 2 osób? Liczba postów: 57 Grupa: Porady i op... Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;) Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, t...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >