Ciemna czy jasna aranżacja łazienki - na którą się zdecydować?

« Powrót do artykułu: Ciemna czy jasna aranżacja łazienki... | « Powrót do grupy: Wnętrza

26 września 2016, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wybrałem połączenie granitu i marmuru, dla szukających "odrobiny luksusu" w swojej łazience polecam Marmur Dulemba - duży wybór w różnych cenach. Mają kamień i do jasnej i do ciemnej łazienki:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Razem z mężem zdecydowaliśmy się na jasną łazienkę, znalazłam prześliczne płytki w piaskowym kolorze i grafitowym na podłogę z Tubądzina :) Jako że łazienkę mamy dużą metrażowo to poszperałam w internecie za kuponami i na rabatybudowlane.pl znalazłam rabat na 200 zł do salonu BoMar2 w Krakowie niby nic a jednak zawsze coś :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2016, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasza łazienka jest mała, planujemy zrobić jasne ściany i podłogę, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy, gdzie kupimy płytki. Wiemy za to, że meble będą ciemne, bardzo się nam spodobały na florimeble.pl w kolorze wenge w połysku z umywalką i lustrem w komplecie. Mamy zrobioną wizualizację i naprawdę będzie to świetnie wszystko wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam płytki hiszpańskiego producenta firmy Vives- są bardzo dobrej jakości i mają piękne wzory. Płytki kupiłam w sklepie www.alekafelki.pl- mają duży wybór płytek w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To na jaką kolorystykę w kwestii aranżacji łazienki warto się zdecydować, zależy przede wszystkim od jej metrażu. Jeżeli jest ona wiesza, to można pozwolić sobie na ciemna kolorystykę i klimatyczne oświetlenie dużym lustrem, jako całość będzie się to fajnie komponować. W mniejszych łazienkach obowiązkiem będzie natomiast postawienie na jasne kolory.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >